reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

ja polecam na gardło tabletki dla kobiet w ciąży *spam*. Są też krople do nosa tej firmy i bardzo dobre. Syropu u mnie w aptekach nie było, ale podobno jest też bardzo dobry :) No i najważniejsze, że to specjalnie dla ciężarówek :D

Miłego dnia dziewczynki :) :*
 
reklama
Anik ściskam mocno. Przykro mi bardzo.
Ja leżę z 2 na sali jedna ma też nie rozwijającą się ciążę a druga w ciąży i z krwiakiem. Masakra
Ja się czuję lepiej ale zawroty są nadal.
 
Anik bardzo mi przykro:( sciskam Cie!




ckai3e3kikq3p3qp.png
 
Powiem szczerze, że nigdy nie słyszałam o nierozwijającej się ciąży. Właśnie o tym poczytałam i jestem cała roztrzęsiona :sad:
 
reklama
Anik ukochana Nasza ściskam Cię mocno. Cały czas miałam Cię w główce :-* Przykro mi bardzo i pomodle się za Was :-* wierzę że szybko dojdziesz do siebie i wrócisz do Nas nawet z inną datą porodu jako ciężarna. Oczywiście chcemy żebyś z Nami była cały czas, żebyśmy mogły Cię wspierać. Ściskam Cię mocno.

Witaj Kasiu :-)

Dziewczyny to piękne terminy mamy, ja na 09.09.2016:)

Jedzcie na zdrowie. :-)

Ja nie spałam cała noc, o 4 miałam luźne załatwianie i teraz znowu. Nie wiem od czego :(
Wróciłam z uczelni, praca ma być gotowa na 26.02 wreszcie to zdam!! :):)
Weszłam do domu, a kot za mną w końcu przyszedł do łazienki wskoczył mi na kolana i się ocierał, łasił, położył się na kolanach i łapką do buzi mi sięgał:) potem zszedł tracił nosem moją kurtkę bo wsi nisko i znowu wskoczył i się łasił. Kurcze jakie to miłe, że zwierzę tak bardzo może się stesknić, a przecież wyszłam dopiero o 8.
 
Do góry