reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Witam ;)

Nie wiedzialam ze nie wolno rąk podnosic do góry w ciąży. Ja okna planuje myć jak juz troche cieplej będzie. Słoneczko ładne, ale temperatura za niska. A nie mam ciśnienia ze okna muszą byc na świeta umyte.

Hess - kciuki za decyzję co do badań. W sumie ile na ten temat czytałam to spotkałam na forum raz dziewczyne ktora stracila ciaze podczas amnio. Swoja droga okazalo sie ze dziecko bylo zdrowe pomimo niepokajacych wynikow innych badań. Teraz jest drugi raz w ciazy, wyniki znowu takie sobie, ale drugi raz na amnio sie nie zdecyduje. Przykre to ze maż zamiast cie wspierac wymusza na tobie badanie (ryzykowne) i jeszcze sie z toba kłóci.

Miłego dnia dziewczynki.

Za wizyty dzisiejsze mocno trzymam kciuki.
 
reklama
Dzien dobry!

Prosze, nie krzyczec ze juz nie spie, bo po pierwsze zasnelam przed 20 [emoji849] a po drugie jade zaraz na morfologie;)

Molly, super ze sanepid odebral lokal. To kiedy wielkie otwarcie? Czekamy na zaproszenie [emoji12][emoji39] mam nadzieje, ze teraz bole i inne dolegliwosci ustapia.

Acgug, gratuluje udanej wizyty! Super, ze wszystko dobrze.

Kasia2439, wcale tak malo nie zjadlas! Poza tym to tylko kilka dni choroby na 40 tyg ciazy, pomysl o kobietach ktore wymiotuja przez cala ciaze i rodza zdrowe dzieci (znam takie i zreszta sama jestem tego przykladem - moja mama wymiotowala cala ciaze kilkanascie razy dziennie).

Hess, sciskam! Jak juz robic kolejne badanie, jesli sie zdecydujesz, to chyba lepiej takie co da pewnosc wyniku, a nie kolejna statystyke. Ja tez czytalam na jakiejs stronie w internecie, ze nifty to ciagle tylko statystyka (nawet byly pokazane przykladowe wyniki i wygladaly tak jak test pappa).

Milego dnia wszystkim [emoji8]

ja nie krzyczę bo sama od 6 na nogach jestem :-D

Dzień dobry :)
U mnie tez cudowne słońce za oknem. Dziś zaplanowalam pranie firanek.
Molly_88 super, że niedługo otwieranie lokal. Niech się interes kreci;-) ;)
Ból i skurcze pewnie ze stresu. A z wyróżnieniem jak u Ciebie? Może to jelita protestują?
Jane współczuję. Mi odpukac na razie minęły.
KasiaRo z Ciebie to ranny ptaszek:biggrin2:
Agnieszka...24 ja tez mam zamiar sprzątać ale bardzo tego nie lubię.
Tosia współczuję remontów.
Wszędzie kurz i bałagan. Ale za to pięknie bedzie:tak:
Pozdrawiam życząc miłego dnia
Buziak:biggrin2:

ja nie mam wymiotów tylko wczoraj jak o tym jedzeniu mielonym przez matkę dziewczyny pisały to autentycznie miałam dość :-D u mnie też piękne słoneczko ale my chyba niedaleko siebie mieszkamy??
kto ma dziś wizytę??

My z m mamy dziś rocznicę 14 lat razem :szok::rofl2::-D

miłego dnia :tak:
 
Ja mam zamiar odkurzyc dzis. Na mycie okien to dla mnie jest zdecydowanie za zimno:( i u nas to na szczescie meskie zajecie;)


ckai3e3knlg02eze.png
 
Ja raz w tygodniu, w sobotę ogarniam wszystko i robię porządki, ścieram kurze, odkurzam, zmywam podłogi itd. Ale pewnie jakbym nie pracowała to z nudów w tygodniu bym to zrobiła :)
Jeśli jesteście zagrożone to faktycznie oszczędzajcie się, u mnie jest wszystko w jak najlepszym porządku z ciążą więc staram się mieć trochę ruchu i nie unikam prac domowych, a w pracy zamiast wjeżdzać windą wchodzę na 4 piętro po schodach. Mam nadzieję, że dzięki temu aż tak mocno nie przytyję.
 
ja nie krzyczę bo sama od 6 na nogach jestem :-D



ja nie mam wymiotów tylko wczoraj jak o tym jedzeniu mielonym przez matkę dziewczyny pisały to autentycznie miałam dość :-D u mnie też piękne słoneczko ale my chyba niedaleko siebie mieszkamy??
kto ma dziś wizytę??

My z m mamy dziś rocznicę 14 lat razem :szok::rofl2::-D

miłego dnia :tak:
Ja miałam na dziś wizytę ale przez to że nie ma jeszcze wyników pappa musiałam przełożyć i dopiero na 31.03 jest bo przed świętami nie przyjmuje wkurzylam się co to jest do cholery że sobie wolne lekarz robi przed świętami.. Bez przesady inni ludzie normalnie pracują a lekarze chyba mają inne przywileje..
 
Dziewczyny u mnie gorączka spadła do 36.7 także jestem dobrej myśli. Co do karmienia dziecka przez buzię matki Też mi się podniosło masakra. Zaraz lykam antybiotyk. My mamy jeszcze dwa okna do umycia w sypialni ale zajmie się tym mój mąż wczoraj ogarnął cały salon i kuchnię jestem mu za to wdzięczna. 11 ma przyjść do mnie siostra takze sobie pogadamy. Gratuluję udanych wizyt A te dekoracje wielkanocne są przepiękne mam kilka bombek na takich stojakach i teraz do kolekcji chciałabym jajka. Pani dyrektor kupiła do przedszkola zające ze słomy były piękne zapłaciła 23 zł.
 
reklama
Ja
Ja raz w tygodniu, w sobotę ogarniam wszystko i robię porządki, ścieram kurze, odkurzam, zmywam podłogi itd. Ale pewnie jakbym nie pracowała to z nudów w tygodniu bym to zrobiła :)
Jeśli jesteście zagrożone to faktycznie oszczędzajcie się, u mnie jest wszystko w jak najlepszym porządku z ciążą więc staram się mieć trochę ruchu i nie unikam prac domowych, a w pracy zamiast wjeżdzać windą wchodzę na 4 piętro po schodach. Mam nadzieję, że dzięki temu aż tak mocno nie przytyję.
Ja nie mogłam już wrócić do pracy i codziennie staram się coś tam ogarnąć w domu no i mieszkam na 4 piętrze bez windy więc mam odrobinę ruchu.. na szczęście apetyt mi się zmniejszył i od ponad tygodnia waga stoi w miejscu oby zaczął organizm pobierać ode mnie zamiast jeszcze magazynowac bo będę niedługo kwadratowa :p
 
Do góry