reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
lux a ty masz z regularne cykle prawda?? oj super by było jakby się udało:) masz jakieś objawy??

chciejka jeszcze ty musisz do nas dołączyć z II kreskami i w ogóle forum ciążowe się zrobi:)

aneta ja się czujesz?? i jak wychodzisz dziś??

mania jak twoje objawy??

ja dziś weszłam na wagę i załamka! 2kg na plusie!!!! nie wiem czy to przez ten ecorton czy co ale muszę przystopować bo się będę toczyć.. a jeszcze w lipcu morze we wrześniu góry( w tym do ciepłych źródeł mieliśmy jechać a ja będę jak wieloryb!) i wesele gdzie mój Ł będzie światkiem więc tragedia.. zastanawiam się czy na rowerku stacjonarnym mogłabym jeździć jak skończę pierwszy trymestr...
 
Hej dziewczyny :) jestem w domu leze w moim lozku a synek obok mnie. Wypuscili mnie ale nie wiem na jak dlugo. Jak zaczne znowu plamic na czerwono albo krwawic mam natychmiast wrocic. Czuje sie slaba jak dziecko po tyg lezenia. Mam problem do lazienki wstac. No i boje sie ze ten krwiak pęknie. Dzidzius rosnie ladny juz jest :) serduszko mu pika i dzielnie walczy.
 
Anetko głowa do góry. Miejmy nadzieję, że ten krwiak się wchłonie i dzidziuś będzie mógł pięknie rosnąć. A Ty uważaj na siebie, odpoczywaj i wstawaj tylko do wc. Wiem że z dzieckiem będzie ciężko. Nie masz kogoś w pobliżu kto mógłby zająć się dzieckiem podczas nieobecności męża?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry