reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Ja się przyłączam też mam termin na koniec stycznia 31 więc bardzo prawdopodobne że załapię się na luty jednak :D

Kruczyca - mam za sobą również jedno poronienie w 6 tyg , właściwie to gdyby nie to poronienie to teraz w maju bym była mamą bo miałam termin na maj właśnie ;/

ja już byłam u gina , też mi przepisał luteinę na podtrzymanie ciąży biorę dwa razy dziennie po 1 tabsie no i kazała mi się zastanowić czy nie chcę brac zastrzyków aby zwiększyć szanse na donoszenie , podobno przyczyną większości poronień jest słaba krzepliwość krwi matki i te zastrzyki z heparyną właśnie na to sęk w tym że gdybym miała zdiagnozowaną słabą krzepliwość przed zajściem w ciążę to te zastrzyki byłyby refundowane i koszt 3 zł na miesiąc a ja nie miałam tego zdiagnozowanego więc musiałabym płacić 100 % czyli jakieś 400 zł miesięcznie a musiałabym je brać całą ciąże + 6 miesięcy po :nerd: i chyba się nie zdecyduję na to bo to jednak spory koszt a żyć za coś trzeba

A wy się czujecie ? Macie jakieś objawy już ?
Mnie pobolewa podbrzusze od jakiegoś czasu i jakby cycki większe i tkliwe się zrobiły :biggrin2: ja nikomu w rodzinie narazie nic nie ogłaszam powiem dopiero jak coś sami zaczną podejrzewać :)

Miciurka a Tobie kiedy termin ze wstępnych obliczeń wypada ?
 
reklama
Ja się przyłączam też mam termin na koniec stycznia 31 więc bardzo prawdopodobne że załapię się na luty jednak :D

Kruczyca - mam za sobą również jedno poronienie w 6 tyg , właściwie to gdyby nie to poronienie to teraz w maju bym była mamą bo miałam termin na maj właśnie ;/

ja już byłam u gina , też mi przepisał luteinę na podtrzymanie ciąży biorę dwa razy dziennie po 1 tabsie no i kazała mi się zastanowić czy nie chcę brac zastrzyków aby zwiększyć szanse na donoszenie , podobno przyczyną większości poronień jest słaba krzepliwość krwi matki i te zastrzyki z heparyną właśnie na to sęk w tym że gdybym miała zdiagnozowaną słabą krzepliwość przed zajściem w ciążę to te zastrzyki byłyby refundowane i koszt 3 zł na miesiąc a ja nie miałam tego zdiagnozowanego więc musiałabym płacić 100 % czyli jakieś 400 zł miesięcznie a musiałabym je brać całą ciąże + 6 miesięcy po :nerd: i chyba się nie zdecyduję na to bo to jednak spory koszt a żyć za coś trzeba

A wy się czujecie ? Macie jakieś objawy już ?
Mnie pobolewa podbrzusze od jakiegoś czasu i jakby cycki większe i tkliwe się zrobiły :biggrin2:

Miciurka a Tobie kiedy termin ze wstępnych obliczeń wypada ?

Witamy witamy :) super ze w końcu ktoś jeszcze się znalazł i nie będziemy tu same jak te rodzynki hahah :D , no to niezle z ta cena zastrzyków - łał .., a czemu tez 6 mies po trzeba brać ???

Ja cały czas płacze haha - nie wiem.o co mi chodzi w pierwszej ciąży tak nie miałam, a teraz oglądałam. Jak urządzają domy i płakałam hah. ogólnie to mam kilka objawów

Później ogarniemy jakaś tabelkę żeby było łatwo pamiętać kto i kiedy itp -
Ja mam termin 1-3 luty także sam początek :) . W poprzedniej ciąży urodziłam dokładnie w dniu terminu i mam nadzieje ze teraz tez będzie podobnie :)!

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Magdziocha witamy mam nadzieje ze zostaniemy tu już do lutego :)
Ja mam takie lekkie mulenia, nudności to jeszcze na pewno nie są i nie wiem czy to przez ciążę czy z pogody, taki ble czasem ;) i wczoraj zauwazylam ze... Robie się głucha :D albo K mówi dla mnie za szybko albo za cicho(a nigdy cicho nie mowil) i po każdym jego zdaniu jest "co?" słucham go, a nie wiem o co chodzi, zauważył ze ja przekrecam słowa albo mówi coś od czapy, kładę się i wstaje bardzo wcześnie. Brzuch pobolewa, w pachwinie ciagnie i chyba tyle. A no i siku ;)
Miciur-ka nie znam przyczyny byłam ba jednej becie była ponad 900 byłam 2 dni później i spadła do 300 z czymś dzień po już krwawienie. Byłam u gina powiedział że tak poprostu jest, jeśli jest za słabe to organizm sam wie co robić, ale zmieniłam lekarza po tym i teraz mam super gina :) teraz musi być dobrze. Pamiętam tylko z tamtej ciazy mimo że to był ok 5tydz to nie byłam w stanie oblec kołdry w poszewke. Robilam to tysiące razy a z tamtą szamotalam się z pol h i wraz nie wyszło.. ;) nudnych ciąż nam życzę dziewczyny!

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a objawy macie tak od kiedy otwórzcie oczy czy są takie dni/momenty że nie czujecie wg że jesteście w ciazy?

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kruczyca - ja zawsze coś mam może nie wszytsko na raz ale zawsze coś tam jest, albo piersi bolą albo płakać się chce hah- boli mnie też jak na okres - czy wy też czujecie ten ból ala okresowy ?

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam ale też bardziej pod wieczór jak pochodzę, z rana ledwo co czuje i nie wiem czy sobie wmawiam objawy czy poprostu tak mam. Muszę z godzinę dwie polazic żeby coś czuć "nie tak"

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kruczyca co ciąża to inna, ja całkiem inaczej teraz czuję aniżeli moja pierwsza, i co prawda to prawda chyba mniej się martwię - w sensie nie myślę że coś jest nie tak itp. Może to tez dlatego ze nie mam na to czasu heheh ;)

Kiedy masz lekarza ? W pn ?


Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miciur-ka tak w poniedziałek na 19.45. No ja się martwię przez to poronienie. Niby jakas taka spokojna jestem ale z tyłu głowy ciagle cos tam siedzi czy na pewno ma tak być jak jest.

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kruczyca no wiadomo ze będziesz miała - nie chce cię martwić ale będziesz się Bała do końca Ciąży dopóki nie będziesz trzymać w rękach dzieciątka - a później się będziesz martwić o jego zdrowie juz całe życie haha - zawsze coś ;). Myślę że będzie dobrze ! Może troszeczkę po wizycie się uspokoisz :).

Ale.mi dziś niedobrze bleh.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry