reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

No właśnie na zimę najgorzej. Przecież nie kupię na jeden raz kurtki a później bd leżeć w szafie. Oj najwyżej M kurtkę założę :D
 
reklama
Ostatnio któraś z was pokazywała jakie ciuszki kupiła maleństwu w smyku, pisałam ze chyba tez się skuszę na żółty zestaw, szukałam na stronie ale same rozmiary 50, w moim smyku to samo i dzisiaj w innym mieście znalazłam 56. Teraz leżą i sie zachwycam :)
 

Załączniki

  • WP_20160729_006.jak-zmniejszyc-fotke_pl[1](1).jpeg
    WP_20160729_006.jak-zmniejszyc-fotke_pl[1](1).jpeg
    62,6 KB · Wyświetleń: 64
Dziewczyny mozliwe zeby mnie teraz dopiero wziely mdlosci???
Jutro zaczynam 18tc a zaraz chyba pawia puszcze[emoji20]
Od 3 dni wieczorami mnie mdli. Dzis to juz okropnie.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
hej :)
Martini wyniki glukozy masz świetne :)
Widzę, że większość z Was kupuje już ubranka:) wszystkie są śliczne :)
ja jeszcze prawie nic nie mam, bo od miesiąca leżę w szpitalu... i tak pewnie zostanie już do porodu...
ale zdążę wszystko kupić jak urodzę (mam nadzieję) :D
Nika, gratuluję Maluszka :)
Pisanka, a myślałaś o wózku mountain buggy duet ? ma chyba najlepsze opinie od bliźniaczych mam :)
 
Oj dziewczyny u mnie 19 tc a czasami jeszcze mnie złapią mdłości i przywitanie z kibelkiem. Wiec chyba różnie to bywa. Kuzynka do 7 mc miała mdłości i wymioty.
 
reklama
Do góry