reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny ja ogolem jestem w 2 ciazy (nie rodzilam jeszcze) lekkie jakies cos dziwne o ktore uczucie sie dopytywalam namietnie na forum poczulam od 14 tyg...ale ten ruch kiedy bylam pewna ,ze to to to od 19 tyg. Wiec spokojnie , chyba duze znaczenie ma ulozenie dziecka , lozysko no i ktora ciaza :) Ja mam na scianie przedniej wiec poczatkowo odczuwalam bardzo delikatnie.
 
Dziewczyny jeśli któraś z was jest mojej postury i wzrostu to chętnie wyślę wam moje ogrodniczki ciążowe dżinsowe:) siostra mi kupiła w c&a ale założyłam je ze 3 razy. Ja mam 170 cm i to chyba rozmiar 42 był. W razie czego można skrócić albo całkiem na krótkie obciąć. jak któraś chętna to pisać:D
 
Dziewczyny, macie sposob na zgage?
Ja sie dzis wykoncze, a tak sie cieszylam ze sie super czuje.
Zaraz mi przelyk wypali.
Nie wiem co sie dzieje. Mdlosci, zgaga[emoji20]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny myślałyście już na temat porodu? Mnie dr zapytała. I ja się popłakałam jak sobie przypomniałam pierwszy(sn). Ponoć in vitro jest wskazaniem do cc, muszę się zastanowić. Ma ktoś doświadczenia po cc? Ile trwa dochodzenie do siebie? Po sn bardzo szybko śmigałam, ale sam poród to był koszmar.
 
Do góry