reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny myślałyście już na temat porodu? Mnie dr zapytała. I ja się popłakałam jak sobie przypomniałam pierwszy(sn). Ponoć in vitro jest wskazaniem do cc, muszę się zastanowić. Ma ktoś doświadczenia po cc? Ile trwa dochodzenie do siebie? Po sn bardzo szybko śmigałam, ale sam poród to był koszmar.
A w ktorym jestes tyg? Mnie nikt jeszcze nie pytal o porod a chcialabym :p w czwartek mam wizyte wiec moze... nie raz ktos tu pisal o tym cc po in vitro , ale... nie wiem na ile to prawda.
 
reklama
Dziewczyny myślałyście już na temat porodu? Mnie dr zapytała. I ja się popłakałam jak sobie przypomniałam pierwszy(sn). Ponoć in vitro jest wskazaniem do cc, muszę się zastanowić. Ma ktoś doświadczenia po cc? Ile trwa dochodzenie do siebie? Po sn bardzo szybko śmigałam, ale sam poród to był koszmar.

Ja jestem po cc i wspominam bardzo dobrze, teraz tez sie szykuje na cc :-)
 
Dziewczyny myślałyście już na temat porodu? Mnie dr zapytała. I ja się popłakałam jak sobie przypomniałam pierwszy(sn). Ponoć in vitro jest wskazaniem do cc, muszę się zastanowić. Ma ktoś doświadczenia po cc? Ile trwa dochodzenie do siebie? Po sn bardzo szybko śmigałam, ale sam poród to był koszmar.

Ja jestem po cc. Bardzo dobrze wspominam i bardzo szybko doszlam do siebie.
 
Jestem w 19 tygodniu, dr pytała bo w zależności od tego jak będę rodzić, zaplanujemy szpital. Mówiła że drugi sn powinien być łatwiejszy, ale ja chyba nie dam rady. A jak z blizną? Bardzo widać?
 
Dziewczyny myślałyście już na temat porodu? Mnie dr zapytała. I ja się popłakałam jak sobie przypomniałam pierwszy(sn). Ponoć in vitro jest wskazaniem do cc, muszę się zastanowić. Ma ktoś doświadczenia po cc? Ile trwa dochodzenie do siebie? Po sn bardzo szybko śmigałam, ale sam poród to był koszmar.
Ja miałam cc i teraz też będę tak rodzić
Nie wyobrażam sobie porodu SN, kilkanaście godzin bóli, męczarnia dla matki i dla dziecka
Po cc nie jest łatwo ale w ciągu kilku dni odzyskuje się na tyle sprawności że poradzisz sobie z dzieckiem bez pomocy
Teraz bardzo szybko pionizują bo już kilka godz po porodzie i szybciej kobieta wraca do formy, wszystko zależy oczywiście od indywidualnego przypadku ale w ciągu kilku tyg jesteś w stanie zapomnieć o bólu po cc całkowicie

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem w 19 tygodniu, dr pytała bo w zależności od tego jak będę rodzić, zaplanujemy szpital. Mówiła że drugi sn powinien być łatwiejszy, ale ja chyba nie dam rady. A jak z blizną? Bardzo widać?
Blizna jest praktycznie nie widoczna,kilku centymetrowa, w kolorze ciała,tuż nad spojeniem łonowym, nawet bardzo skąpe bikini jej nie odkrywa także tym się wogóle nie przejmuj

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A wiecie że w Polsce jest takie prawo że jeżeli pierwszy poród był przez cc a drugi nie ma do tego wskazań to kobieta i tak może zdecydować o tym że chce cc i każdy lekarz musi jej decyzję uszanować i nie może jej podważyć :-) ciąża po in vitro też jest wskazaniem do cc i każdy lekarz powinien wziąć to pod uwagę ale w tym przypadku wiadomo, różnie może być niestety :-/

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry