reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Przy okazji jeszcze suwaczek zrób bo ja nigdy nie wiem na jakim etapie ciąży jesteś :p:D
Suwaczka nie zrobie, bo sie boje ze zapesze[emoji20]
A idziemy chyba rowno, wiec nie bedziesz miec problemu zeby zapamietac[emoji6]
No to macie fote, wyszlam jak kluska[emoji16]
Cos czuje ze pi ciazy bede musiala ostro cwiczyc, bo mi kilogramy zostana przez moje zachcianki[emoji20]
1469873277056.jpg


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1469873277056.jpg
    1469873277056.jpg
    28,3 KB · Wyświetleń: 186
Suwaczka nie zrobie, bo sie boje ze zapesze[emoji20]
A idziemy chyba rowno, wiec nie bedziesz miec problemu zeby zapamietac[emoji6]
No to macie fote, wyszlam jak kluska[emoji16]
Cos czuje ze pi ciazy bede musiala ostro cwiczyc, bo mi kilogramy zostana przez moje zachcianki[emoji20]
Zobacz załącznik 765232

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Śliczny brzuszek, wcale nie duży (muszę tak pisać bo podobny do mojego ):D
A suwaczek niczego nie zmieni :)nie musisz się niczego obawiać, teraz już jest bezpiecznie i z górki :D skoro idziemy równo to gratuluję rozpoczęcia piątego miesiąca :)
 
Hej dziewczyny
Strawbelka uroczy brzuszek!!
Co do porodu to ja w 1 szej ciazy bardzo chciałam naturalnie ale pod koniec juz tak sie bałam i po cichu liczyłam jednak na cc no i miałam, nie było zle, drugi raz tez przeżyje ale jednak wolałabym mieć wybór i choć spróbować naturalnie, ale watpię żebym az tak długo doczekała :p
 
A co do dodatkowych kg, ja przytyłam w pierwszej ciąży 18 kg, masakra, a po trzech miesiącach od porodu wszyscy mnie na badania wysylali bo byłam chuda jak patyk, chudsza niż przed ciążą, moja mama już mi najgorsze wróżyla :p a nie zrobiłam nawet jednego brzuszka ;) także nie martw się na zapas :D
 
Jestem w 19 tygodniu, dr pytała bo w zależności od tego jak będę rodzić, zaplanujemy szpital. Mówiła że drugi sn powinien być łatwiejszy, ale ja chyba nie dam rady. A jak z blizną? Bardzo widać?

Mały urodził się 12.40 a o 22 pierwszy raz mnie ściągnęli z łóżka. Jak tylko cewnik wyjęli na następny dzień to sama wszystko robiłam przy dziecku i szybko doszłam do siebie:) najważniejsze po cc to dużo się ruszać. Nawet jak jeszcze nie wstajesz z łóżka to przekręcać się z boku na bok choćby jedno przekręcenie miało trwać godzinę;)
 
Pewnie chodzi o to że będzie miało dużo włosów na głowie :-D ponoć zgage wywołuje właśnie bujna czupryna maleństwa, ale ile w tym prawdy :p

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom

Chyba nie bardzo się to sprawdza bo ja w III trymestrze co bym nie zjadła to miałam zgage (szczególnie do drożdżowego mnie ciągnęło a potem mega zgaga) a mój maluszek miał malutko włosków.
 
Mały urodził się 12.40 a o 22 pierwszy raz mnie ściągnęli z łóżka. Jak tylko cewnik wyjęli na następny dzień to sama wszystko robiłam przy dziecku i szybko doszłam do siebie:) najważniejsze po cc to dużo się ruszać. Nawet jak jeszcze nie wstajesz z łóżka to przekręcać się z boku na bok choćby jedno przekręcenie miało trwać godzinę;)
Iga, a ja slyszalam ze po cc przez dobe trzeba lezec plackiem i nie wolno podnosic glowy.
Jak to jest? To prawda?

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Iga, a ja slyszalam ze po cc przez dobe trzeba lezec plackiem i nie wolno podnosic glowy.
Jak to jest? To prawda?

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom

Na początku przez parę godzin to i tak się nie ruszysz bo znieczulenie trzyma. I rzeczywiście głowy nie każą podnosić. Ale po 8-10 godzinach już biorą pod prysznic i każą się przekręcać z boku na bok. To podobno pomaga. Ja się przekręcałam i na następny dzień byłam w stanie sama zajmować się dzieckiem. Dziewczyna która ze mną leżała na sali twierdziła że nie daje rady się przekręcić i przez 3 dni sama nie mogła wstać z łożka (a cc robili nam ci sami lekarze). To też zależy pewnie od tego jaką kto ma granicę bólu. Mi ostatnie przeciwbólowe podali w kroplówce jak jeszcze leżałam a tamta dziewczyna jeszcze prochy brała parę razy.
 
Do góry