reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

A po co pracować jak można spokojnie cieszyć się ciąża? ;-)
No ja właśnie nie jestem zwolenniczką tej opcji:) Jakieś problemy z ciążą to oczywiście do innego.
Poza tym nie sądzę, że miałabym fajny powrót do pracy, gdybym najpierw siedziała 9 miesięcy na zwolnieniu a potem rok na macierzyńskim. Wypadłabym z obiegu.
 
reklama
Jak masz objawy to jasne, ale też mnie dziwi że w zdrowej ciąży lekarz chce wysłać kobietę na zwolnienie od początku, no chyba że ma prace fizyczna albo w niebezpiecznych warunkach, to oczywiście co innego. Ale ja i większość moich znajomych mamy pracę siedzące i nikomu do głowy nie przyszło iść na zwolnienie w 1 trymestrze :O no chyba że coś się dzieje oczywiście z ciaza, ale to inna bajka

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Mi pow tylko,ze komputer to duze promieniowanie, ktore na 1 try jest najbardziej szkodliwe dlatego kazal jak najmniej przy nim siedzieć najlepiej do 2h tylko,a ze mam taka prace, ze brz kompa to moge poukładać dokumenty no ale kiedys trzeba je wprowadzic i wytworzyć nowe to dupa. Wymyśliłam ze z 2 oddzialu sb mojego lapka przytaskam, bo na nim pracuje 2/5 dni w tyg. I może mniej szkodliwe to bd,ale i tak sie uparl na zwolnienie i odpoczynek az wszystko bd dobre, a ze ja uparta i dopiero wieczorem maz się wydarl ze jak cos sie stanie to sobie nie daruje to wróciłam po to zwolnienie i smial sie ze mnie lekarz dzisiaj i położna [emoji3]

f2w33e3kf50gsgs9.png
 
Ja odkąd zobaczyłam dwie kreski na teście nie pojawilam sie w pracy. Dodam, ze mam taka możliwość, bo pracuje w firmie męża. Ale!!! Uważam, ze byl to blad! Bo w domu głupie myśli, czas sie dluzy, mnie to juz normalnie glupawka łapie. Czuje sie jak w więzieniu, ehhhh no i raczej nie wrócę szybko do pracy, bo jest juz dziewczyna na zastępstwo.
 
No ja właśnie nie jestem zwolenniczką tej opcji:) Jakieś problemy z ciążą to oczywiście do innego.
Poza tym nie sądzę, że miałabym fajny powrót do pracy, gdybym najpierw siedziała 9 miesięcy na zwolnieniu a potem rok na macierzyńskim. Wypadłabym z obiegu.
Zgadzam się 100%
Ale to chyba kwestia podejścia do pracy, kariery etc

A jeśli chodzi o promieniowanie, to dotyczy to tych starych wielkich monitorów, wątpię żeby ktokolwiek jeszcze na nich pracował :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wróciłam właśnie ze szpitala i chyba bede sie musiała z wami pożegnać.. Lekarka powiedziała, ze nie widać w ogóle płodu (nie rozumiem jak to możliwe, przecież tydzien temu byłam na wizycie i mam zdjęcie maluszka), ze pęcherzyk jest zbyt mały. Na jutro mam skierowanie do szpitala na oczyszczenie, ale musze iść dzis do innego lekarza. Przecież tydzien temu było dobrze, przecież był mój maluszek, nie wiem co robic juz
 
Jak masz objawy to jasne, ale też mnie dziwi że w zdrowej ciąży lekarz chce wysłać kobietę na zwolnienie od początku, no chyba że ma prace fizyczna albo w niebezpiecznych warunkach, to oczywiście co innego. Ale ja i większość moich znajomych mamy pracę siedzące i nikomu do głowy nie przyszło iść na zwolnienie w 1 trymestrze :O no chyba że coś się dzieje oczywiście z ciaza, ale to inna bajka

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
A w sumie zapomnialam mu wspomnieć,ze 2/5 dni pracuje w biurze,ale w miejscu gdzie dookola smierdzi siara,grafitem,spawalniczymi rzeczami i jak Boga kocham ostatnio byl taki smrod ze nie chcialam wnikac co to firma obok wypuściła z komina, bo az strach...nic tylko okna wykazywać a na polu do auta do na wdechu i uciekamy..

f2w33e3kf50gsgs9.png
 
Wróciłam właśnie ze szpitala i chyba bede sie musiała z wami pożegnać.. Lekarka powiedziała, ze nie widać w ogóle płodu (nie rozumiem jak to możliwe, przecież tydzien temu byłam na wizycie i mam zdjęcie maluszka), ze pęcherzyk jest zbyt mały. Na jutro mam skierowanie do szpitala na oczyszczenie, ale musze iść dzis do innego lekarza. Przecież tydzien temu było dobrze, przecież był mój maluszek, nie wiem co robic juz
Kochana idź do innego lekarza jak najszybciej, jeśli możesz to prywatnie, bo lekarze czasem nie wiedzą co mówią!! Wiec koniecznie druga opinie

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mi mąż nawet zakupów nie pozwala nosić czy śmieci wyrzucać a jakby wiedział, że w pracy dźwigam to dopiero by się nagadał ;-)
Tak na poważnie to we wrześniu będę przychodzić na 3-4 godz a później już odpoczywać, szykować wszystko dla maluszka i zbierać siły na poród :-)
W pracy już wiedzą, nie robią problemów, szefowa wie jak długo się staraliśmy o dzidziusia, a i tak nie wrócę już do nich po macierzyńskim.
 
Do góry