reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Hej:-)
Mój D pojechał po pracy i mnie obudził ech. Ja też niedługo wstaje bo dziś dyżur.

Bum tak jak Nessi napisała LH, FSH, testosteron, prolaktyna i estradiol bada się między 2-4 lub w ostateczności 5 dniem cyklu. Najlepiej 3 podobno:-) a progesteron po owulacji najlepiej 7 dni.

Kruczyca jestem dziś 4+5 dopiero ale od wczoraj mam mdłości. Byliśmy na zakupach i przy każdym regale mnie muliło bo takie ostre te zapachy wszystkie i się tak szybko zmieniały. Dziwne uczucie he he. Cieszę się tymi objawami bardzo. Niech maleństwo rośnie w siłę. Bolało cie podbrzusze na początku? Ja czuję takie ugniatanie w jajnikach jakby ale dosyć bolesne czasami.

Artemida Paraplu ma rację. Po co tyle kasy marnować jak odrobiną wysiłku możesz mieć wszystko za darmo? A nie masz ewentualnie możliwości wynająć tłumacza na wizytę u Holendra ginekologa? Raz, drugi by poszedł a potem jakbyś się oswoila to już sama byś się zaczęła kontaktować z lekarzami.

Paraplu, Agnesis dziś po pracy podjadę do apteki zapytam i ten sok. Przed wizytą zrobię morfologie i badanie ogólne moczu żeby w razie czego już mieć wynik na pierwszą wizytę.

Bum jak tam temp z rana?

Anula gdzie przepadłaś?

Reszcie postaram się odpisywać później bo skleroza mnie dopada. Już połowę zapomniałam tematów o których pisalyscie:-)

Miłego dnia życzę wszystkim:-)
 
reklama
Przypomniało mi się:-)
Artemida nie miałam w końcu drożności. Miałam ją mieć w kolejnym cyklu, którego nie będzie. Akurat w dzień kiedy miałam jechać na posiew z kanału szyjki, test pozytywny mi wyszedł.
 
Ja wiem co mi się stało ;)
Tak właśnie reaguje na stres, mam gule w gardle, nie mogę nic zjeść i cofa mnie :) chociaż schudnę :p
 
Witam Was z ranca. Ja niedługo do pracy synek spi jeszcze,mój A w pracy ;) wczoraj wróciłam po 21 ale jeszcze miałam sprawy więc tak naprawdę pp 22 Mogłam już odpocząć. A tak to wszystko ok.. Czekam na wizytę u gin i zobqczymy co dalej.;)
Agnesis ale totylko ten jeden dzień? no tak ale jeśli chceaz iść do prawnika to lepiej nie zadzierac. Ja tez tak na stres reaguje alw jescze nie Zwymiotowalam nigdy.
Tynka alw ten czas leci mam wrażenie jakbyś wczoraj pokazała kreski.
Bum może dziś w tak u mnie beznadziejna pogodę dostaniesz m@lpy.. To ile to już dni??


Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeden dzień tylko. Od jutra 8 dni urlopu, a później znów do pracy do końca września. Jakbym nie chciała się sądzić to bym poszła na zwolnienie, a tak wolę być "czysta". Nie będzie mogła mi nic zarzucić.
 
Cześć dziewczyny, ale mam do nadronbienia po weekendzie. Chyba cały dzień mi na to zleci.

Ja wczoraj dostałam krwawienia, póki co jednorazowy był to fakt, dzisiaj się wyjaśni, czy to z tego @ się rozkręci, czy może to plamienie implantacyjne :) Na bank jest to to pierwsze, ale nadzieja umiera ostatnia ;)

Jestem zawiedziona, bo zawsze nam się udawało za pierwszym cyklem, no ale może tak musiało być :)

Miłego Dnia!!;-)
 
Hej:-)
Mój D pojechał po pracy i mnie obudził ech. Ja też niedługo wstaje bo dziś dyżur.

Bum tak jak Nessi napisała LH, FSH, testosteron, prolaktyna i estradiol bada się między 2-4 lub w ostateczności 5 dniem cyklu. Najlepiej 3 podobno:-) a progesteron po owulacji najlepiej 7 dni.

Kruczyca jestem dziś 4+5 dopiero ale od wczoraj mam mdłości. Byliśmy na zakupach i przy każdym regale mnie muliło bo takie ostre te zapachy wszystkie i się tak szybko zmieniały. Dziwne uczucie he he. Cieszę się tymi objawami bardzo. Niech maleństwo rośnie w siłę. Bolało cie podbrzusze na początku? Ja czuję takie ugniatanie w jajnikach jakby ale dosyć bolesne czasami.

Artemida Paraplu ma rację. Po co tyle kasy marnować jak odrobiną wysiłku możesz mieć wszystko za darmo? A nie masz ewentualnie możliwości wynająć tłumacza na wizytę u Holendra ginekologa? Raz, drugi by poszedł a potem jakbyś się oswoila to już sama byś się zaczęła kontaktować z lekarzami.

Paraplu, Agnesis dziś po pracy podjadę do apteki zapytam i ten sok. Przed wizytą zrobię morfologie i badanie ogólne moczu żeby w razie czego już mieć wynik na pierwszą wizytę.

Bum jak tam temp z rana?

Anula gdzie przepadłaś?

Reszcie postaram się odpisywać później bo skleroza mnie dopada. Już połowę zapomniałam tematów o których pisalyscie:-)

Miłego dnia życzę wszystkim:-)
Ja do 7-8 tyg praktycznie nie mialam objawów. Później jak mnie zlapalo to się pozbierać nie moglam. Co do podbrzusza to bolało, nie był to ostry ból, ale ciągle coś czulam i takie upierdliwe to było. Do tej pory pobolewa ale teraz to już bardziej takie kłucie i ciągnięcie no i już ten ból czuje wyżej bo wszystko idzie do góry. Może Cie mocniej bolec przy terminie @ i owulacji bo Ci się powoli wszystko wyłącza ale też się musi w swoim czasie przestawić na tryb ciąża ;) póki nie masz skyrczowych boli (i nie będziesz mieć!) i jakiś plamien to wszystko jest dobrze. I powtarzaj sobie to ciągle że właśnie tak jest jak powinno być na tym etapie bo dzieciaczek rośnie itp :) to mnie bardzo uspokajalo :)

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Doberek [emoji41]

Temp z rana 36.48 [emoji52]

Zab mnie boli , bo moja osemeczka rosnie. Ponoc bede madrzejsza ha [emoji23]

Zuza nie pytaj ile , 49 [emoji20]

nikusia a ty na terminie @ jestes?
Ide zaraz dzwonic do gin.

wff2krhmvaem9yip.png

ARTEMIDA 21.08 - wizyta u ginekologa [emoji777]
PARAPLU 23.08 - kontrola
ZUZKON 23.08 - wizyta u ginekologa
OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji170]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji171]
BUM 30.08 - wizyta u ginekologa
TYNKA 31.08 - wizyta u ginekologa [emoji172]
 
Do góry