reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Witam nowe mamusie. [emoji3][emoji2]

Fajnie, że jest nas coraz więcej.

Wczoraj nie mogłam dojść do siebie po smutnych wiadomosciach od mama2razy:-( bałam się że u mnie też może być ciąża biochemiczna.

U mnie jest duza różnica bo będzie 10 lat. Syn bardzo lubi male dzieci. Siostry córeczkami potrafi zająć się wzorowo. Także napewno nie będzie zazdrosny.

Czy któraś z Was też zobaczy swojà fasolkę dopiero w 9-10 tyg?
 
reklama
Witam nowe mamusie. [emoji3][emoji2]

Fajnie, że jest nas coraz więcej.

Wczoraj nie mogłam dojść do siebie po smutnych wiadomosciach od mama2razy:-( bałam się że u mnie też może być ciąża biochemiczna.

U mnie jest duza różnica bo będzie 10 lat. Syn bardzo lubi male dzieci. Siostry córeczkami potrafi zająć się wzorowo. Także napewno nie będzie zazdrosny.

Czy któraś z Was też zobaczy swojà fasolkę dopiero w 9-10 tyg?
Ja w 8. Jeszcze 4dni do wizyty, odliczam ;)
 
April - gin przed wizyta pomiarowa, ta pierwsza genetyczna, powiedzial mi, ze moge zrobic testy Pappa. Nie znajac wyniku pomiarow nie zgodzilam sie i nie namawial.


Ja bardzo chcialam mala różnice wieku. Nie wyszlo. Nigdy nie chcialam duzej - powyzej 5 lat, bo dla mnie to jak chowanie dwójki jedynakow. I tak bym nie cedowala swoich obowiazkow na starszaka, bo dziecinstwo to dziecinstwo. Starszak nie jest od pomagania w oporzadzaniu malucha... To obowiazek tylko rodzicow.
Ja chcialam by dzieci chowaly sie razem, miały wspolne zajecia. Bedzie roznica 2,5 roku... Z jednej strony trudno, a z drugiej moze idealnie bedzie :)

Macie jakas wymarzona plec? Ja mam synka. Plec dzidzi w brzuszku nie ma dla mnie znaczenia. Najważniejsze, by maluszek byl zdrowy. Gdybym miala mozliwosc wybrac plec, to nie wiem jak bym wybrala ;)
 
An-ia jak miło popatrzeć, że nasze suwaczki idą dokładnie równo :D :D

April7 - ja tez nigdy bym ciąży nie przerwała. Co ma być, to będzie :) Wierzę, że dzidziuś będzie zdrowy.

Dziewczyny mam pytanie, macie jakieś porady, jak radzić sobie z duzym stresem w ciąży? Mnie czekają co najmniej 2 bardzo, bardzo stresujące wydarzenia i zastanawiam się, jak sobie z tym poradzić. Nie mogę zażyć żadnych leków na uspokojenie, a stres będzie pewnie tak duży, że boję się żeby nie stracić ciąży... :( :( :(
 
Mnie tez minimum 1 stresior,bo ja to tak mam,a musze obronic prace mgr ehhh..ale nie mam na to nic niestety

f2w33e3kjgp796bc.png
 
reklama
Cześć wszystkim!
To mój pierwszy raz na forum, no i ciąży też :) o ile jest... 11.08 w dniu planowanej miesiączki zrobiłam dwa testy, po długim czasie pojawiły się dwie kreski, na drugi dzień zrobiłam beta dla pewności i było 165 (niby 4tc). Czułam od 2 tyg. objawy ciąży wiec jakoś byłam pewna. Ale wizytę u ginekologa mam dopiero 8.09 :( Teraz się denerwuje ze może za późno... Według mojej aplikacji ( Moja ciążą) teraz jest 6tc,5d. Termin orientacyjnie na 20 kwiecień. Od wczoraj się stresuje, że może coś nie tak i dzisiaj dla pewności powtórzyłam bete, czy rośnie, po południu odbiorę wyniki. Chciałabym już powiedzieć w pracy, bo widzę że jestem mniej wydolna, mam fajna atmosferę i wiem ze by się cieszyli, no ale chcę mieć tez pewność, a do 8.09 jeszcze daleko...
Pozdrawiam :)
Witaj, gratulacje! Mam podobny termin (19kwietnia) i pierwszą wizytę 5 września. Jak jest wszystko ok to nie ma co pędzić tak szybko do gina i tak za dużo nie zobaczyłabyś, a tak z pewnością będzie juz serducho. To dopiero widok!
Głowa do góry będzie wszystko dobrze.

Napisane na SM-T211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry