reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Ja na śniadanie wchłonęłam dzisiaj na szybko kromkę chleba, ale na drugie zrobiłam sobie jaglankę z owocami. Właśnie kończę zjadać i zbieram się po synka do przedszkola.
Za owsianką nie przepadam, zjem co jakiś czas dla odmiany śniadania, ale jakoś tak... może nie umiem zrobić dobrej? Może wypróbuję te nocną owsiankę?
nocna w sensie lodówkowa ? :)
ja lubię owsiankę dzisiaj z miodem, bananem i truskawką liofilizowaną :) no i ja robię na mleku, na wodzie nie dla mnie...
 
reklama
Ja już dzisiaj też chatę odgruzowałam, bo ostatnie 3 dni leniuchowałam na maksa. Jeszcze miałam poprasować ale jednak zostawię na wieczór lub jutro.

Idę obiad podszykować i po Olę do szkoły trzeba śmigać. A po południu jadę na wizytę do gin. Ciekawe czy się maleństwo ujawni dziś :confused: mam taką nadzieję.

Wczoraj zgadałam się z koleżanką jeszcze z podstawówki i okazuje się że ona ma termin 2 tyg później. Nieźle. Pewnie jakbyśmy chciały razem zaciążyć to by nam się nie udało a tu taka niespodzianka.... jeszcze będą jaja jak na porodówce się spotkamy :cool2:
 
Idę obiad podszykować i po Olę do szkoły trzeba śmigać. A po południu jadę na wizytę do gin. Ciekawe czy się maleństwo ujawni dziś :confused: mam taką nadzieję.
a już jakies pierwsze sugestie co do płci miałaś? :) na którą dokładnie masz wizytę?
Ja do mojej mam tak daleko... całe 2 tygodnie :/

Nieźle z koleżanką :D Ja z moją znajomą jesteśmy nawt w tym samym dniu :D zupełnie nieświadomie wyszło rownież :)
Ja uciekam do lumpka, może jakieś skarby będą na mnie czekać. Później będę się martwić do na obiad ;)
 
-
1475752931216.jpg
1475752935595.jpg
1475752940032.jpg
1475752950356.jpg

Niemoglam się powstrzymać :)
Kupiłam jeszcze spodnice, sukienkę i kurtkę skórzaną, chyba nigdy tyle na ciuchach rzeczy nie kupiłam
 

Załączniki

  • 1475752931216.jpg
    1475752931216.jpg
    79 KB · Wyświetleń: 204
  • 1475752935595.jpg
    1475752935595.jpg
    70,7 KB · Wyświetleń: 199
  • 1475752940032.jpg
    1475752940032.jpg
    45,4 KB · Wyświetleń: 185
  • 1475752950356.jpg
    1475752950356.jpg
    62,4 KB · Wyświetleń: 183
nocna w sensie lodówkowa ? :)
ja lubię owsiankę dzisiaj z miodem, bananem i truskawką liofilizowaną :) no i ja robię na mleku, na wodzie nie dla mnie...

O na wodzie też nie dla mnie, absolutnie. Jeśli już to na mleku z jabłkiem i cynamonem albo z bananem (którego w sumie podobno mi nie wolno). Latem to z malinami, truskawkami... czymkolwiek ;)
No tej nocnej lodówkowej jeszcze nie próbowałam :)

anik. ja też zdecydowanie jestem fanką jaglanki, owsianka jakoś mi nie podchodzi w formie ciapy - tylko jako granola albo w ciastkach ;)

Jaglanka to na mleczku kokosowym, taka z bananem wiórkami kokosowymi i ew. jagodami goji. I może być :D
 
Diabetolog mi powiedziała, że to sam cukier... a ja kocham banany i co jakiś czas muszę zjeść choć jednego...
Z brzoskwinią nie próbowałam, ale w takim układzie jutro zrobię :)
Ja mleczko kokosowe to gęste z puszki daję, takie duuuuze dwie łyżki. Po sojowe muszę do Suchej Beskidzkiej jechać... może jak jutro nie będzie lało to się wybiorę ;)
 
reklama
A bo masz cukrzyce ciążowa? No racja banany wysokie ig maja.

ja gotuje jaglankę w mleku pół na pół z woda, albo w samym mleku w proporcjach 3:1, ale ostatnio przerzuciłam się na płatki jaglane bo szybciej i je robie na samym mleku.
 
Do góry