reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Dziewczyny słyszałyście kiedyś o takiej sytuacji, ze dziecko było juz ułożone głowkowo i odwróciło sie z powrotem?
Bo mam wrażenie, ze Mikos mi robi psikusa i sie obraca. Kopniaki czułam do tej pory pod żebrami, a czkawkę na dole, a teraz czuje kopniaki w jednym boku, a czkawkę w drugim...
Sprawdzę to dopiero w sobotę na wizycie, bo bede miała USG, ale zaczynam sie troche stresować.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jasiek byl glowkowo od 24tyg, w zeszly poniedzialek okazalo sie, ze glowke ma po zebrami z prawej strony. Od 2 dni znow byl na dole bo tam czulam czkwake , natomiast wczoraj wieczorem znow czkawka w prawym boku... Cwicze i czekam na kolejna wizyte z nadzieja, ze sie obroci. Dziewczyny z forum polecily mi strony : Link do: Spinning Babies , www.rodzicpoludzku.pl oraz generalnie prace domowe w pozycji na pieska. Dodatkowo mozesz lezakowac z biodrami wyzej. W uk stosuje sie mokse ok 36tygodnia, jesli to nie pomoze to obracaja recznie.. Wczoraj ogladalam odcinek One Born Every Minute i akurat obracali maluszka. Niestety nie jest powiedziane, ze obrot bedzie skuteczny.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
reklama
Ja naginan się i jem :/.... Później mam za to 15 minut tańca i marszu w miejscu, żeby cukier przegonić.
A wiesz że ja wczoraj o 23 zjadłam kilka łyżek dzemu jabłkowego bo miałam fazę, a cukier o dziwo 86 rano?
Teraz zwlekam ze śniadaniem bo nie jestem głodna, muszę coś wcisnąć i też na spacer wyjść by cukier nie poszalal ..
Ale taaaaak mi się nie chce...........
 
Jasiek byl glowkowo od 24tyg, w zeszly poniedzialek okazalo sie, ze glowke ma po zebrami z prawej strony. Od 2 dni znow byl na dole bo tam czulam czkwake , natomiast wczoraj wieczorem znow czkawka w prawym boku... Cwicze i czekam na kolejna wizyte z nadzieja, ze sie obroci. Dziewczyny z forum polecily mi strony : Link do: Spinning Babies , www.rodzicpoludzku.pl oraz generalnie prace domowe w pozycji na pieska. Dodatkowo mozesz lezakowac z biodrami wyzej. W uk stosuje sie mokse ok 36tygodnia, jesli to nie pomoze to obracaja recznie.. Wczoraj ogladalam odcinek One Born Every Minute i akurat obracali maluszka. Niestety nie jest powiedziane, ze obrot bedzie skuteczny.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
Ja też oglądałem i nie dali radę przekręcić małego. Zrobili babce cc
 
@lola masz racje z joga o ile dobre pozycje sie dobierze :) Ja dzisiaj ide na zajecia i mam zamiar porozmawiac z prowadzaca o cwiczeniach na obrot wlasnie. Dam znac wieczorem co polecila.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Boże chamstwo nie z tej ziemi!!!! Nosz pohechalabym pod drzwi, lub do olx wysłała maila. Dlatego wolę przez Allegro kupować niż przez olx. Zwyczajnie się boję nawet sprzedawać, wpuszczać ludzi do domu lub zostać wyrolowaba na mieście bo ktoś na spotkanie nie przyszedł. Na Allegro mogę bynajmniej zawsze reklamować... Ahhhh oby ta sytuacja się rozwiązała tego Ci życzę....

Aneta .... Ja nie wiem, czemu rodzina jest taka zawistna... Ja od wczoraj jestem u siebie i w końcu mogę odetchnąć, łazić w pidzamie cały dzień i nie słuchać pierdzielenua innych.
Współczuję Ci szczerze. Mnie już kilka razy ojciec straszył że mi alimenty wystawi na jego opiekę, ale to tchurz i wszystkich straszy...

Och to zależy, wypłacają w trzech turach, na początku, w połowie i na koniec miesiąca. Zależy kiedy wniosek zlizych. Od tego czasu oni mają 30 dni. Ważne by pracodawca co miesiąc składał Z-3 - pierwsza część formularza.

Napisałam do olx zobaczę co mi odpiszą... I powiem Wam, że wydawałoby się, że to ludzie na poziomie! Przejrzałam profil na fb.. Ta kobieta jest właścicielką ekskluzywnego salonu masażu i masażystką. I dla 60zł zrobili z siebie oszustów i idiotów... Niewiarygodne
 
Hej
Mysmy wczoraj mieli gosci znajomych z ktorymi nie utrzymywalismy kontaktu z trzy lata ale to dluga historia generalnie oni nas ze soba poznali ;) dziwna sytuacja bo moj luby z nim znaja sie 25 lat a ja z nia od prawie 20 lat hihi i bylam wczoraj w szoku znajoma powiedziala, ze jak bede potrzebowac pomocy przy malutkiej to mam dzwonic do niej ona przyjedzie przypilnuje czy cos zrobi no masakra szok !!! Nie spodziewalam sie tego po niej ale mimo wszystko milo mi sie zrobilo nie powiem ;) w ogole chcemy sie troche pospotykac powiedziala, ze musi sie wygadac sam na sam bo nie ma nawet z kim porozmawiac szkoda mi sie jej zrobilo :( cale zycie miala pod gorke i jeszcze teraz tez w zyciu doroslym nie ma lekko...

thgfflw1k3inkyc3.png
 
A mnie dziś oszukali na olx... Kupiłam karuzelę i okazało się, że brakuje mocowania.. Chłop stwierdził, że było napisane, że zestaw zawiera to co jej na zdjęciu tylko, że ja nie wiedziałam jak wygląda mocowanie więc skąd miałam wiedzieć, że go brakuje? Przykro mi, aż się popłakałam :(

Spokojnie, jako konsument w transakcjach na odległośc masz prawo odstąpić od umowy a oni mają psi obowiązek zwrócenia Ci pieniędzy.
Zapłaciłam 60zł... Facet stwierdził, że to już nie jego problem pokasował wszystko... Popatrzę jeszcze za tym mocowaniem, a jak nie to mąż coś wykombinuje...

Jak mnie wkurzają tacy ludzie! "Nie jego problem" - właśnie że JEGO problem! A to że sobie pokasował, to NIE TWÓJ problem! A kasę tak czy ianczej na Twoje żądanie MUSI oddać. Jeśli oczywiście dzecydujesz się na zwrot.

Od tygodnia jem na potęgę, zamiast pilnować cukrów wciągam prawie wszystko na co przyjdzie mi ochota. Serki homo i wiejskie to teraz nr. 1! O zbożowych ciasteczkach i grejfrutach nie wspomnę. Niech ten ciąg się skończy. Ratunkuuuu

Oooo jak za mną grefrut chodzi od wczoraj. W Lidlu nie było a nie chciało mi się nigdzie indziej wybierać.

emoji254.png
Maciuś miał dziś operację na oczka. Dr okulista powiedział że nie była retinopatia bardzo zaawansowana i że być może na tym się skończy. Dobre wieści :)
emoji254.png

Super wieści. Ile tylko ten Maluszek musi przejsć, kurcze ciągle operacje. Nie wpsominając o Rodzicach. Ale grunt że Zuch chłopak i wszystko zmierza ku dobremu!

Dziewczyny mam małą zagwostkę. Dostaliśmy "w spadku" po maluchu łożeczko z materacem. I tak się zastanawiam, czy kupować materac nowy, czy może zadowolić się tym. Pytam pod kątem tych robali, wilgoci i innych różnych świństw, o których pisalyście. Czy może wystarczy porządnie wyprać pokrowiec, założyć prześcieradełko takie nieprzemakalne antyalergiczne i będzie ok?
 
A wiesz że ja wczoraj o 23 zjadłam kilka łyżek dzemu jabłkowego bo miałam fazę, a cukier o dziwo 86 rano?
Teraz zwlekam ze śniadaniem bo nie jestem głodna, muszę coś wcisnąć i też na spacer wyjść by cukier nie poszalal ..
Ale taaaaak mi się nie chce...........
Dziewczyny, jak jecie coś słodkiego to zawsze z czymś z cukrami złożonymi. Np kanapeczke z chleba ziarnistego i potem coś słodkiego. Jak coś złego to najpierw coś dobrego ;) i będzie okej.
A dżemy są juz w sklepach przecież takie 100%, w lidlach biedronkach i wszystkich marketach. Tam są tylko owoce plus sok jabłkowy.

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maja 30, a tak w praktyce ile sie czeka dodatkowo? :)
no ja czekalam niecale 30, Krasnal miala sytuacje, ze czekala dluzej, ale tak to wedlug prawa w tych 30 dniach musza wyslac, ja teraz mam miec 27 kase wiec nawet nie uplynie 30 dni, tylko duzo mniej :) kontroluj to, zaloz to zaufane konto lub zrob tak jak ja, pojedz, daj dowod i podadza Ci kiedy bedzie wyplata i jaka kwota i za jaki okres ;)
 
reklama
Do góry