reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Też właśnie myślałam o pampersach ale karta chyba wygrywa jednak :)
No to jeszcze zależy ile chcesz przeznaczyć. Bo jak np do 50zl to chyba lepiej pampersy, karta podarunkowa to wg mnie tak od 100 zł jest dobrym pomysłem. Chociaż nie wiem, może w Waszych kręgach dziewczyny jest inaczej?

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Creativo kciuki . A regukarne Te skurcze? Jak odstepy miedzy skurczami sie zmiejszaja to porod sie zaczyna.
Oby przeszlo

Izul szpital w domu wspolczuje ale juz sezon chorobowy czas start

U mnie oczywista oczywistosc ze tez. H goraczkuje bardzo na 17 jade z Nia do lekarza. E chodzi I mu zimno.
M nie ma kilka dni. Przepraszam ale nie dam rady Was czytac. Jutro mam doktorka I tez wyniki cholestazy I zeby Nic nie wyszlo Bo ja nie mam jak do szpitala lezec .
 
Boli jak na okres to chyba nie sa TE skurcze nie straszcie przed chwila znow bolalo i odpuscilo po minucie tak sie nasilaja powoli i pozniej odpuszcza...
Pojde zaraz prysznic wziac bo i tak sie musze do badania przygotowac [emoji14] mysle czy znow nospe brac ale chyba wezme mowil ze nawet 4 razy dziennie moge po 2tabl zwyklej nospy

Ja nie moge teraz urodzic ona jest za malutka !!!!!

thgfflw1k3inkyc3.png
Na pewno bedzie dobrze!!! Mysle, ze to nadal przepowiadajace, ale na pewno u gina wszystkiego sie dowiesz, takze glowa do gory!

Izulka powodzenia i wytrwalosci w szpitalu domowym, obys dzisiaj odespala.

A ja dziewczyny wzielam sie za pucowanie lazienki i kuchni pol doszorowalam, chyba mnie pogielo, troche sie przeforsowalam. Teraz leze kompletnie wyczerpana... Eh czemu kobita nie moze sie uwalic i lezec, zawsze sobie jakas robote znajdzie [emoji23] plecow to nawet nie czuje...
Mala dzisiaj bardzo malo ruchliwa :( mam nadzieje, ze sie rozkreci, czasem ma takie dni, a na drugi dzien zawsze wulkan energii, zobaczymy
 
No to jeszcze zależy ile chcesz przeznaczyć. Bo jak np do 50zl to chyba lepiej pampersy, karta podarunkowa to wg mnie tak od 100 zł jest dobrym pomysłem. Chociaż nie wiem, może w Waszych kręgach dziewczyny jest inaczej?

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
No jesteśmy bardzo blisko ze sobą i głupio było by mi dać 50 zł tylko chociaż wiem, że dla niej liczył by się gest i nie zależy jej na niczym ale to pieniążki były by z przeznaczeniem dla Bartusia no bo jak kupić coś co pójdzie w kąt a dać kartę którą sobie może spokojnie nawet później wykorzystać
 
Hej kobietki. Ostatnio czasu mi brak na wszystko..więc nadrabiam Was, ale powolutku..

Na pewno bedzie dobrze!!! Mysle, ze to nadal przepowiadajace, ale na pewno u gina wszystkiego sie dowiesz, takze glowa do gory!

Izulka powodzenia i wytrwalosci w szpitalu domowym, obys dzisiaj odespala.

A ja dziewczyny wzielam sie za pucowanie lazienki i kuchni pol doszorowalam, chyba mnie pogielo, troche sie przeforsowalam. Teraz leze kompletnie wyczerpana... Eh czemu kobita nie moze sie uwalic i lezec, zawsze sobie jakas robote znajdzie [emoji23] plecow to nawet nie czuje...
Mala dzisiaj bardzo malo ruchliwa :( mam nadzieje, ze sie rozkreci, czasem ma takie dni, a na drugi dzien zawsze wulkan energii, zobaczymy

Ja też padam i pleców nie czuję już..posprzątałam, potem byliśmy z mężem na zakupach, jak przyszliśmy to razem robiliśmy obiad ale trochę się nastałam przy garach a po paru dniach siedzenia na tyłku i praktycznie nic nie robienia( byliśmy chorzy) to jednak za dużo dla mnie..

Moja mała też dzisiaj mniej ruchliwa coś, rano jak wstałam to dziwiłam się, że się coś nie rusza jak zawsze i mówię do męża żeby rękę położył i pogadał z nią i zaraz dała tacie o sobie znać;) a później już się trochę bardziej rozruszała, ale tak to jest, że nieraz nasze kruszynki są mniej aktywne..
 
reklama
Ja ostatnio mam coraz więcej problemów psychicznych. Zaczynając od tego,że zaczynam się bać porodu i generalnie życia z dzieckiem kończąc na tym,że zwariowałam juz który szpital wybrać. Mam do wyboru 3. Jeden to ten gdzie chciałam rodzic od początku ale dowiedziałam się ostatnio, że tam po cc kobieta leży z dzieckiem lub bez na sali poporodowej 4-6h i dopiero po tym czasie może przyjść maz czy mama. Drugi to ten popularny, tam męża mam od razu po porodzie, dzieko dostane na 2 godziny i później dopiero po prysznicu. A trzeci, ten którego nie brałam pod uwagę, to ten gdzie maz może być przy cc, potem od razu on dostaje dziecko a mnie jak zszyja to razem z nimi jedziemy do sali. I co ja mam zrobić. .. co wybrać. .. co jest ważne? ??? Czy po cc obecność męża natychmiast jest ważna? Czy może będę tak zmęczona, zajęta dzieckiem ze nie zauwaze tych kilku godzin bez męża? Mamuski po cc, Doradźcie proszę...

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry