reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Też mam dosyć a to dopiero 9 tydzień się zaczyna... mdłości końca nie widać ;( a dzisiaj rano napilam się soku pomarańczowego i za sekundę wisialam nad kiblem ;/

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja się cieszyłam, że czuję się rewelacyjnie, a niestety już od 3 dni żyć nie mogę takie mam mdłości, ciągle jakby mi cos na żołądku stało, boli, kręci czy cos jem czy nic, a jak nic to nawet gorzej. W pracy siedzę jak struta, a nikt nie wie że jestem w ciąży...
 
reklama
Witamy Bellax123 [emoji4]ciekawe ze wiele z nas ma takie nietypowe historie. Będzie co opowiadać pod koniec ciąży [emoji38] zaczną się od słów " a pamiętacie dziewczyny jak mi lekarz powiedział że. .."
Gratulacje [emoji11]

 
Młodamama trzymamy [emoji109][emoji109][emoji109]
SisiP witaj [emoji4]
Dostałam schizy [emoji34] nie mam mdłości, nie wymiotuje, dobrze się czuję. .. o rany co jest ???? Kurcze jak Was czytam to się zastanawiam czy wszystko ze mną ok? Piję kawę i jem serniczek [emoji4] mam nadzieję że ta różnica polega na wieku ciąży i ja juz mam to za sobą [emoji54] Halo ? Pytam czy któraś z ciężarówek czuje się dobrze? ?

Anulka ja tez nie mam "typowych" objawow oprocz trudnosci w oddychaniu.U mnie odwrotnie nie moge spac i mi sie nie chce.Dzis juz sie obudzilam o 5.30 i nie moglam spac :/ No coz kazdy organizm reaguje inaczej

 
Mój Mąż na codzień jest kochany więc teraz po prostu cały czas zachowuje się super :) i dobrze, ze nie przysparza dodatkowych stresów.

Co do jedzenia- Mama zrobiła specjalnie dla mnie pierogi z kapustą i grzybami i kopytka <3 aaaaa! Nie ma nic lepszego :D

Z owoców od kilku dni wcinam kiwi o_O kilogramami :D
Marzę o owocach... ale mój refluks mi na nie nie pozwala [emoji22]

hchy3e3k141c0230.png
 
Miałam umówiona wizytę u lekarza ale zachorował i dopiero w czwartek idę . Strasznie się denerwuje ten tydzień jest dla mnie taki ważny ostatnio właśnie w 8 poroniłam. Mam od dzisiaj l4 na miesiąc ale oczywiście z przedłużeniem rozmawiałam z szefem dość łagodnie to przyjął ha go zreszta przygotowywałam powiedział tylko ze liczy na mnie żeby wyszkolić nowa dziewczynę . Mnie strasznie męczą mdłości i wymioty jestem wrakiem . Mam tylko nadzieje ze to jest właśnie dowód ze z nasza fasolka wszystko OK


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
f2w33e3k3rxv2l9n.png
 
Witam szczęśliwe mamusie mogę sie już z wami przywitać;) Czytam wasz wątek już od jakiegoś czasu ale dopiero teraz mogę śmiało powiedzieć, że do was dołączam;)) Opowiem wam od razu moją historie. Zacznę od tego, że ciąży nie planowałam ale wcale nie mi nie przeszkadza- w momencie gdy sie dowiedziałam bardzo sie ucieszyłam. Wiedziałam że istnieje możliwość że w ciążę zaszłam ale nie wierzyłam w to. No ale okres sie spóźnial. 2 dni po terminie pierwszy test - szok 2 kreski. po 3 i 6 dniach kolejne i kreski coraz ładniejsze;) tydzień po terminie lekarz i werdykt : no fajnie ale to nie jest 6 tydzień. Proszę przyjść za 2 tygodnie. Dostałam shizy. objawów nie mam w ogóle zaczęłam sobie wmawiać ze to puste jajo. ogólnie dwa tygodnie płaczu. No ale zrobiłam bete przyrost o 71%, zachorowałam w między czasie i znów mysli a co jak on tego nie przeżyje. W czwartek poszłam sama do lekarza - mój musiał być w pracy. Weszłam do gabinetu z duszą na ramieniu, lekarz też nie był wcale taki pewny co zobaczy , a tam piękny bobasek z bijacym serduszkiem 6t6d w czwartek czyli dokładnie tydzień mniej niz sie spodziewałam. Ten mały plemnik przetrwał 6 dni ;)))

Cześć Bellax, fajnie że dołączyłaś, zastanawia mnie jak to możliwe z tym momentem zapłodnienia czy rzczywiście każdy płód tak samo się rozwija i lekarze są w stanie ustalić na podstawie usg wiek płodu, czyli datę zapłodnienia, która tak jak w Twoim przypadku jest az o tydzień późniejsza od daty zbliżenia.
Wg metod planowania płci powinna Ci wyjść dziewczynka, bo tylko żeńskie plemniki tak długo potrafią przetrwać, męskie to tylko 24h :) zobaczymy czy się sprawdzi :)
 
Miałam umówiona wizytę u lekarza ale zachorował i dopiero w czwartek idę . Strasznie się denerwuje ten tydzień jest dla mnie taki ważny ostatnio właśnie w 8 poroniłam. Mam od dzisiaj l4 na miesiąc ale oczywiście z przedłużeniem rozmawiałam z szefem dość łagodnie to przyjął ha go zreszta przygotowywałam powiedział tylko ze liczy na mnie żeby wyszkolić nowa dziewczynę . Mnie strasznie męczą mdłości i wymioty jestem wrakiem . Mam tylko nadzieje ze to jest właśnie dowód ze z nasza fasolka wszystko OK


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
f2w33e3k3rxv2l9n.png

Tynka dla spokoju sprawdz sobie betę czy prawidłowo przyrasta, to powinno Cię uspokoić :) do czwartku jest jeszcze dużo dni, ja mam w sobotę wizytę i już mi się strasznie dłuży każdy dzień oczekiwania, a chciałabym juuż teraz wszystko wiedzieć :D
 
reklama
Do góry