reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

No mamy nowy plan...troszkę od innej strony się do tego lekarka wzięła. Przepisała mi holenderski odpowiednik Clostiilebgyt....Clomid - od 3 do 7dc. A potem już nic do końca. Co najważniejsze będę miała monitoring cyklu i to z ubezpieczenia, czyli za darmo :) wtedy zrobi badanie progesteronu w 2 fazie cyklu jesli będzie za niski wprowadzi progesteron - duphaston - ale z tego co powiedziała, lecząc kobiety z PCOS w Holandii przy przyjmowaniu Clomid bardzo rzadko muszą podawać dodatkowo progesteron.

3dc mam już skierowanie na badanie krwi, ze wszystkimi rzeczami (nawet na obecność chlamydi)

Zrobiła mi USG - powiedziała że mam jakąś nieprawidłowość w macicy, która nie zaszkodzi przy rozwoju ciąży ale może sprawić trudność w porodzie naturalnym.

Endometrium prawidłowe :)

Na koniec jeszcze dodam, że wizyta trwała.....prawie godzinę, z czego byłam mega zadowolona bo mogłam o wszystko wypytać. Oczywiście nadal się boje tej bariery językowej, dlatego na każdą wizytę będe mojego D ciągneła :D
 
reklama
Iszlaj ty juz tu chyba pisalas jak dobrze pamiętam [emoji4]

agnesis bardzooo ciężko tafic na dobrego lekarza coś o tym wiem..

Artemida no to super , moze kiedy tez na fajnego trafie.. [emoji4]




wff2krhmvaem9yip.png
 
Artemida super pozytywne wieści [emoji38] a co do budowy macicy ... kuzynka ma wadę genetyczna macica jednorozna i w dodatku przegroda w macicy,wycieli jej kawałek bo całej nie mogli ot jest teraz w ok 15 tyg ciąży ,dziecię rozwija się prawidłowo i nic się nie dzieje [emoji38]
 
Artemida super wieści! Masz plan działania i nadzieje są ogromne [emoji1]


______________________
Jakub [emoji173]️[emoji4][emoji460]️ 2009
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
Aniołek[emoji171][emoji992][emoji92]2016
Nie wiesz co to prawdziwa strata. Można jej doświadczyć tylko wtedy, kiedy kochasz coś bardziej, niż samego siebie.
 
Artemida super wieści! Masz plan działania i nadzieje są ogromne [emoji1]


______________________
Jakub [emoji173]️[emoji4][emoji460]️ 2009
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
Aniołek[emoji171][emoji992][emoji92]2016
Nie wiesz co to prawdziwa strata. Można jej doświadczyć tylko wtedy, kiedy kochasz coś bardziej, niż samego siebie.

No i mój mąż bardziej bardzo z niej zadowolony :D nie wiem dlaczego
 
reklama
Do góry