reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Jagi, u nas popularne są dania na ciepło z karkówki, bo mogę je wcześniej zrobić i podgrzać, np. taka zapiekana z kapustą lub pieczarkami i cebulą. Jako przystawka "polskie sushi" może jadłyście? Taki zawijasek ze szpinakiem, łososiem i mascarpone. Może w ogóle jakaś ryba? Śledzie możesz na kilka sposobów zrobić w słoiku nawet 2 dni wcześniej. Hmmm... ja w sobotę też będę miała gości, muszę pomyśleć:)

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jagi, u nas popularne są dania na ciepło z karkówki, bo mogę je wcześniej zrobić i podgrzać, np. taka zapiekana z kapustą lub pieczarkami i cebulą. Jako przystawka "polskie sushi" może jadłyście? Taki zawijasek ze szpinakiem, łososiem i mascarpone. Może w ogóle jakaś ryba? Śledzie możesz na kilka sposobów zrobić w słoiku nawet 2 dni wcześniej. Hmmm... ja w sobotę też będę miała gości, muszę pomyśleć:)

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
Dobry pomysl z tymi sledziami:)
Chce zrobić coś by móc tylko ogrzać i na ciepło podać i wszystko zrobić wcześniej. NIE cierpię podczas imprezy siedzieć w kuchni zwłaszcza teraz:)


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć, beatka.
Ja na lokalnej grupie fb dostałam za darmo spodnie. Z przyzwoitości zanioslam babce soki z wyciskarki. Ucieszyła się, bo nic nie chciała.
W sumie, jestem zadowolona z kiecko - sukienek (wczorajszy zakup). Taki oversize. Lubię. Podkreślają nogi. To jedyne, co mi się we mnie podoba. Uch, mdłości mnie dopadly. :( Miłego dnia
 
Witam o poranku.
Jeśli chodzi o ubrania to mi w chwili obecnej najbardziej pasują sukienki. W spodniach przedciazowych jest mi już niewygodnie i ciasno, a ciążowe mi spadają, bo jeszcze nie mają się na czym trzymać.
W pierwszej ciąży udało mi się kupić na allegro 4 pary spodni ciazowych w bardzo dobrym stanie w tym jedne z Zary. Na teraz też mi się przydadzą.
Zaraz lecę do laboratorium na badania i odrazu do pracy. Miłego dnia[emoji5]
 
Witajcie :)
Ja tez mialam isc na badania dzis ale zobaczylam pogode i weszlam dalej do lozka :)
Jutro juz na pewno pojde bo w czwartek wizyta :)
I znow obiad i trzeba myslec co :( kazdy chce co innego hihi
Ale dzis kurczak pieczony z salata :)
 
Dzień dobry:)
Ja dzisiaj wizyta u giną o 15.30 więc już przebieram nogami:)
Mi też teraz pasują sukienki ale nie oversize ale takie bardziej dopasowane:)W tych oversize jestem większa.
Znalazłam parę jeansów na olx ale jakoś się boję że kupię i będę leżeć bo nie będą pasować lub będę zniszczone.



Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam po weekendzie [emoji3] piszę mniej wtedy bo Maż i Synek w domu to nie chce z nosem w telefonie chodzić. Ja chodzę w jegginsach i w swoich bluzkach. Nie kupiłam jeszcze nic typowo ciążowego, mam nadzieje, ze takie spodnie nie beda mi potrzebne bo wogóle mi się nie podobają.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry