reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Murable ale gin ustawia sobie w usg date ostatniej OM i sprawdza czy pokrywa sie z obrazem widocznym na USG ja bylam na pierwszym USG rowniez w 6 tyg od ostatniej miesiaczki i tak tez wyszlo na USG.Zawsze wiek ciazy okresla sie na podstawie ostatniej miesiaczki wiec w terminie kolejnej gdy wykonuje sie test jest juz sie w 4 tygodniu.Byc moze u Ciebie owu byla pozniej i ciaza jest mlodsza.

010igov3fkey3mez.png
 
reklama
Laski - będzie co będzie. Życie nas nie raz zaskakuje: dobrze i źle.. Bywa także brutalne :-(.
Ciąża ciążą, mam kilka koleżanek, które straciły swoje maluszki przy porodzie, albo tuż po nim. Te przypadki uczą Nas większej czujności, nie mniej zawsze należy zachować zdrowy rozsądek - . Na pewne rzeczy /sytuacje nie mamy wpływu.


Murable - wiek ciąży liczy się na podstawie ostatniej miesiączki. Oczywiście usg i ustalona w kalkulatorze data mogą się różnić od siebie - ale są to bardzo delikatne wahania (kwestia kilku dni).

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
dorcia w 1szej ciazy oprócz gestozy na koncówce nic mi nei było- ciaza idealna. U nas problemem jest bardzo zle nasienie meza. Prawdopodobnie to było przyczyna poronienia.

Murable zawsze podaje sie tydzien ktory wynika z ostatniej miesiaczki, czyli jestes w 6 tygodniu
Napisz mi jeszcze,że ma grudki w nasieniu...?
 
dorcia w 1szej ciazy oprócz gestozy na koncówce nic mi nei było- ciaza idealna. U nas problemem jest bardzo zle nasienie meza. Prawdopodobnie to było przyczyna poronienia.
A w których tygodniach m

Murable zawsze podaje sie tydzien ktory wynika z ostatniej miesiaczki, czyli jestes w 6 tygodniu :)
dorcia w 1szej ciazy oprócz gestozy na koncówce nic mi nei było- ciaza idealna. U nas problemem jest bardzo zle nasienie meza. Prawdopodobnie to było przyczyna poronienia.

Murable zawsze podaje sie tydzien ktory wynika z ostatniej miesiaczki, czyli jestes w 6 tygodniu :)
A bierzesz leki na podtrzymanie?Najgorsze pierwsze trzy miesiące,myślę że tym razem wam się uda i będzie wszystko ok.
 
dorcia w 1szej ciazy oprócz gestozy na koncówce nic mi nei było- ciaza idealna. U nas problemem jest bardzo zle nasienie meza. Prawdopodobnie to było przyczyna poronienia.

Murable zawsze podaje sie tydzien ktory wynika z ostatniej miesiaczki, czyli jestes w 6 tygodniu :)
Napisz mi jeszcze,że ma grudki w nasieniu...?
 
dorcia biore luteinusa tylko, w poprzedniej ciazy apteka leków w domu i nic to nie pomogło w sumie. Tez juz mam nadzieje, ze swoje przeszłam i bedzie ok :)

Katanka grudek chyba nie ma (przynajmniej nie wiemy o tym), ale mała liczba i duzo nieprawidłowych. Androlog nawet raka jadra podejrzewał, ale wyniki z krwi wykluczyły. Jest to podobno u nas wyleczalne, tylko moj musiał by miec laparoskopie a powiedział, ze nie pojdzie na zadna operacje i koniec tematu :/ dorosły jest, wiec ja go zmusic nie moge. A u was są tez jakies problemy z nasieniem?
 
dorcia biore luteinusa tylko, w poprzedniej ciazy apteka leków w domu i nic to nie pomogło w sumie. Tez juz mam nadzieje, ze swoje przeszłam i bedzie ok :)

Katanka grudek chyba nie ma (przynajmniej nie wiemy o tym), ale mała liczba i duzo nieprawidłowych. Androlog nawet raka jadra podejrzewał, ale wyniki z krwi wykluczyły. Jest to podobno u nas wyleczalne, tylko moj musiał by miec laparoskopie a powiedział, ze nie pojdzie na zadna operacje i koniec tematu :/ dorosły jest, wiec ja go zmusic nie moge. A u was są tez jakies problemy z nasieniem?

No właśnie miał iść na badanie nasienia, bo staraliśmy się juz trochę, nic z tego nie było, a miał też grudki w nasieniu...próbowałam go chyba 3 miesiące zaciągnąć i w końcu nie poszliśmy, bo się okazały dwie kreski...Więc na dobrą sprawę, nie wiem....
Także z tymi chłopami tak jest - żeby się leczyli, badali- zapomnij! :p
 
Przypuszczam że mojego męża też ciężko by mi było namówić.A co do starania to wydaje mi się że za bardzo chcemy i wtedy nasza psychika dużo robi.Tak było w moim przypadku,strasznie chciałam drugie dziecko,leczyłam się 1,5 roku i nic z tego.W końcu odpuściłam i zaraz byłam w ciąży.
 
mam wrażenie,ze dla facetów to jest taka hmmm "ujma" ... A co do starań i psychiki to jest też prawda... w październiku stwierdziłam,że jak nie to nie i w ogóle to biorę sie za szukanie pracy, a rzeczy ciażowe poszły na strych :p a tu - niespodzianka;-)
 
reklama
hehe u nas tak było za 1sza ciaza, tez mu kazałam isc na badania- jak mial sie wybrac to okazało sie, ze jestem w ciazy :) niestety teraz to juz nie zadziałało, ale w sumie nie wazne jak sie zajdzie w ciaze, wazne zeby na koncu drogi był dzidzius ;)

aim super :) a masz jeszcze dalej te plamienia?

zmieniajac temat, robicie jakies wrozby jutro na adrzejki? :D
 
Do góry