reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Super Aniu [emoji3].
Współczuję tych ciągłych wymiotow - 4 kg spadku wagi to sporo.. Co gin na to? Dał Ci jakieś tabsy czy cus?

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Super Aniu [emoji3].
Współczuję tych ciągłych wymiotow - 4 kg spadku wagi to sporo.. Co gin na to? Dał Ci jakieś tabsy czy cus?

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie nic nie powiedział, nawet o te ketony w moczu zapytałam to powiedział no to normalne na początku bo jeśc nie można. Powiem Ci, że ja wymiotowałam może 5-6 razy to też nie tak dużo, więc nie wiem skąd aż 4 kilo na minusie, może stąd, że od miesiąca nie jem już w ogóle słodyczy, bo odpycha. Nie wiem, a lekarz dzidziusia zobaczył, że ma prawidłowy wzrost na tydzień ciąży i nic więcej praktycznie go nie interesowało. Mówiłam mu, że słaba jestem to powiedział, że mogę brac pregna plus albo jakieś inne. Tak to powiedział witaminy są bez recepty, to proszę wybrac jakie pani chce.
 
Dziewczyny gratuluje wizyt :)
Ja juz upiekłam sernik, zrobię jeszcze blaty na miodownik bo musza odstać, a kręgosłup to mi juz w tyłek wchodzi :/

Ania mnie dał tabletki z imbirem, wzięłam jedna ale jakiegoś super szału nie ma. Pragne biorę od początku i napewno nic nie pomaga. Trzeba sie przemęczyć po prostu
 
Dziewczyny gratuluje wizyt :)
Ja juz upiekłam sernik, zrobię jeszcze blaty na miodownik bo musza odstać, a kręgosłup to mi juz w tyłek wchodzi :/

Ania mnie dał tabletki z imbirem, wzięłam jedna ale jakiegoś super szału nie ma. Pragne biorę od początku i napewno nic nie pomaga. Trzeba sie przemęczyć po prostu
Jak się nazywają te tabletki?
 
Ania , Pola gratuluję wizyt :) Bardzo się cieszę,że u wszystkich takie dobre nowiny :)
Czekam z niecierpliwością na dalsze relację z wizyt trzymam kciuki za wszystkie wizytujące w dniu dzisiejszym :)
Ja leżę, bo jakoś mnie brzuszek dziś boli tak rwie ciągnie od dołu :(Jutro wyjazd do rodzinki i jeszcze pakowanie mnie czeka .... ;(
 
reklama
Truskawka :D fajnie
Ania gratulacje, stres ssie energię
Pola cieszę sie, a Tobie morza cierpliwości

Ja śmigam kręcę sie po kuchni :) od rana do wieczora, ale bardzo to lubię mimo ze wieczorkiem padam
 
Do góry