reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
A propos wczoraj probowalam nowy zakup,bo niestety sa takie mrozy,ze nie moge suszyc na suszarce...niestety...
Patrzcie co wyszlo z paru recznikow [emoji54][emoji54][emoji54][emoji54][emoji54]


1483272507-aaaaaa.jpeg

1483272526-aaaaaa.jpeg


Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
[emoji23] tv widocznie bardziej się przyda hehehe
Bum matko bosko teście pobalowali, mój też odsypia.
Carmen to czemu wczoraj z nim nie piłaś?
Nessi na zwolnienie kiedy?
Anulka idziesz jutro na betę?
Dżoł dawaj testa!


Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
[emoji23] tv widocznie bardziej się przyda hehehe
Bum matko bosko teście pobalowali, mój też odsypia.
Carmen to czemu wczoraj z nim nie piłaś?
Nessi na zwolnienie kiedy?
Anulka idziesz jutro na betę?
Dżoł dawaj testa!


Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
No mam w planie się wybrać... ale jeszcze przed sobie sikne na test ... labo mam do 11 więc spokojnie to ogarnę...
 
Hahaha[emoji23]
Carmen u kiepsko.
A co do recznikow dostalismy od tesciowej komplet i sie wytrzec nimi nie mozna nawet bo zostawiaja takie klaczki na ciele masakra


Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niech mnie ktoś kopnie w 4 litery ... ogarnąć się trzeba bo do rodzinki jedziemy a tak mi się nie chce ze szok [emoji55]
 
reklama
Potrzebuję drugiej kawy.

Nessi - 9h pracy, współczuję. Ciężką masz pracę?

Nuria - mój mąż też przestał chodzić jak w zegarku, trzeba wdrożyć pewne czynności :D a pomysł z tv zamiast pierścionka jest świetny hahah. A teściowa co taka nieodporna, że dala się nastawić szwagierce?

Carmen - woow efekt świetny! Tylko strach delikatne rzeczy wrzucić :p

Anula - motywuję, pokaż im że po Sylwestrze można wyglądać pięknie! :D
 
Do góry