reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
Oo ktoś mnie chyba usunął z zamkniętego :D milutko... Pozdrawiam wszystkie Maluszki i ich bardzo zajęte mamy ;)
Nie widzę problemu byśmy mogły cie tam z powrotem dodać jeśli tylko chcesz z nami zostać. :)

Dziewczyny pozwólcie że się wypowiem co do wątku zamkniętego. To miejsce powstało żeby było intymniej i żeby nikt z zewnątrz nas nie podglądał. Jeśli się nie udzielacie na forum to was nie ma. Znamy się tylko wirtualnie. W rzeczywistości nie chciałybyście by ktoś podsłuchiwał wam rozmowy prawda?
Zapraszamy więc na zamknięty jeśli planujecie być aktywne na forum ale nie jeśli tylko podczytujecie. Od podczytywania są wątki otwarte.

[emoji813] Lili ur. 18.12.2016r [emoji813]
 
Hej :) co do zamkniętego to dopóki Gai nie było po tej stronie to byłam pewna, że dam radę być bardziej aktywna, ale nie będę się oszukiwać, że tak będzie :( zmiana o 180st ;) więc zostaje na razie tutaj i na fb :)
 
@elifit Nie dziękuję znajdę dla siebie inne miejsce... Tylko jeśli można to skasujcie informacje o mnie i zdjęcia no bo skoro mnie nie ma to nie ma ;) pozdrawiam
 
Hej :) co do zamkniętego to dopóki Gai nie było po tej stronie to byłam pewna, że dam radę być bardziej aktywna, ale nie będę się oszukiwać, że tak będzie :( zmiana o 180st ;) więc zostaje na razie tutaj i na fb :)
Jak tam malutka? Grzeczna jest? Najgorsze są pierwsze dni, a później jest już łatwiej. Aniu udało się urodzić w DN?

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak tam malutka? Grzeczna jest? Najgorsze są pierwsze dni, a później jest już łatwiej. Aniu udało się urodzić w DN?

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Pierwsza doba anioł, w drugiej okazało się, że jednak diabeł w skórze anioła ;)
W nowy rok o 5:30 odeszły wody i pustki z Zofii :) byłam w domu narodzin, było super :)
Ale ciągle siedzimy w szpitalu i czekamy na konsultacje kardiologiczna, bo chyba jest jakiś mały szmerek nad serduszkiem :(
Na razie o tyle ciężko, że jestem taka drewniana przy niej :( źle ja coś przystawiam i mam całe sutki poranione :( łatwiej byłoby to wyleczyć w domu niż w szpitalu :/
 
reklama
Pierwsza doba anioł, w drugiej okazało się, że jednak diabeł w skórze anioła ;)
W nowy rok o 5:30 odeszły wody i pustki z Zofii :) byłam w domu narodzin, było super :)
Ale ciągle siedzimy w szpitalu i czekamy na konsultacje kardiologiczna, bo chyba jest jakiś mały szmerek nad serduszkiem :(
Na razie o tyle ciężko, że jestem taka drewniana przy niej :( źle ja coś przystawiam i mam całe sutki poranione :( łatwiej byłoby to wyleczyć w domu niż w szpitalu :/
Cieszę się, że udało się w DN. Miałam to samo. I jeszcze kilka razy wolałam położna, bo jak miałam nawał nie mogłam go przystawic + sutki poranione, albo nie byłam w stanie go uspokoić, bo brzuszek go bolał i myślałam, że się załamnę jak musiałam dzień dłużej zostać w szpitalu. Teraz jest znacznie lepiej, kwestia czasu. Może aniołka nie mam w domu, ale jest względnie dobrze.

A z malutka na pewno będzie dobrze[emoji9]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry