reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Cześć dziewczyny:-) Upał już okropny a to dopiero początek dnia:eek: Muszę dziś pochwalić mojego :tak: nIE TYLKO SPęDZAł Z NAMI CZAS BAWIł SIę Z ZIECKIEM DZIELNIE ( A uLUBIONą ZABAWą jULKI Z TATUSIEM TO CHOWANEGO BEREK HUSIU HUSIU... CZYLI WSZYSTKO CO PO PIęCIU MINUTACH WYCISKA OSTATNIE SIłY;-)) i sam od siebie umył gary:szok: Czassem warto zrobić scenę. Teraz to bedę walczyła o nasz wspólny czas nie ma co. Nie mówie że ma całkiem o komputerze zapomnieć ( ja wkońcu też na BB siedzę:-p) ale jeśli jest rodzina to do czegoś to zobowiązuje.
Iwonka super:-):tak: Staraj się staraj może nasze drugie szkraby będą z tego samego rocznika:tak:
Lilitu nie zazdroszczę może uda się jakoś rozwiązać tą sytuację
Dorka gdybyś ty sLysza?La ile razy mi puszczają nery na mojego urwisa:szok: Mam wrażenie że to że czasem braknie cierpliwości wpisane jest w całodobowe bycie z dzieckiem. Grunt tonie robić krzywdy i nie obrażać
 
Napewno bedzie brakowac bo to cholernie przyzwyczaja.ja bardzo tesknilam za karmieniem dziecka ale z drugiej strony uffff odzylam :-):-):-)Zycze powodzenia w walce:tak:Sprobuj moze jakas kaszke przed snem podawac,chociaz u mnie to nie podzialalo:no:

Natek je kaszkę na kolację przed snem. Po tej kaszce śpi ciągiem 3-4 h, ale po tym czasie zaczyna się budzić co chwilę. Bez kaszki budzi się już po 2 h...
 
:tak:chyba macie racje,:-) upał jest okropny, jak padało to narzekałyśmy na brak słońca, jak jest to tez nie dobrze , mogło by być ok 25-28 stopni, u mnie za oknem w cieniu jest 33,1 :-D. aja musze na poczte, do sklepu i jak tu wyjść z moim marudnym maluszkem ? chyba trzeba czekac do wieczora;-)
Dziewczyny w sobotę mam labę od maluszka idę na wesele:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Leika wspolczuje tych nocek:no: ja tez tak mialam:no:
Igor spal tak w miare od 7- 10 miesiaca a pozniej do jakiegos 12 to prawie wogole:no: ja chodzilam jeszcze wtedy caly czas do pracy i bylam nieprzytomna:sick::sick: zawsze wsciekla i wtedy wogole nie mialam cierpliwosci do niczego:eek: a moj M sie tylko dziwil i krzywil na wszytsko (cwaniak spal w nocy nawet jak maly sie wydzieral:crazy:). Ale to byl okres kiedy Igorowi zeby trzonowe szly i to bylo powodem tych nocnych wrzskow, jak tylko zabki wyszly to jka reka odjal wszytskie placze:tak:. Ja strasznie wspominam ten okres ale przez wszystko trzeba jakos przebrnac, ty tez dasz rade nie martw sie. Poloz sie spac jka tylko maly usypia w ciagu dnia, jak M do domu wraca niech zajmie sie nim godzinke a ty sie przespij wtedy odrazu swiat innaczej wyglada:tak:

pozdrawiam i zycze cierpliwosci

Pycha gdzie takie swietne jeziorko z plaza jest??? fotki super:rofl2:
 
Iwonka jak ja ci zazdroszcze własnego podwóreczka,basenik,opalanko.hmmm cudo,ja tak bym mogła non stop...nawet mój mężulo lubi tak....wszystko na dworzu robić.

Cloe nono chyba krzyki pomogły,co za poprawa. u męża..

dorka ale masz fajnie idziesz na wesele,ale bedzie pewnie latała do małego akrmić go czy sciagniesz mleczko...

Ja mam w sierpniu dwa wesela na ktore nie ide,a we wrzensiu jedno,i moze pojdziemy,jest szansa,wsyztsko zalezy czy M zjedzie na chate...

Agatko no to mamy coś wspolnego te zęby tzn krzyk,aj tez tego nie zpaomne nigdy..

Jezu ja ide sprzątać,już dawn miałam to robić a siedze na BB.
Zrobiłąm kalendarzyk do końca,podzieliłam na dwie częsci w moich dwóch pierwszych postach i gotowe. Dzięki Vici twójpodsunięty pomysł.;-):-)
 
Pycha świetne fotki!
dzięki :-)


Super fotki Majki,Jaka modelka z niej w tej sukienusi i kapelusiku.Ale wam zadroszcze tego jeziora,taka ladna plaza piaszczysta jak nad morzem normalnie.:tak:
dzięki za komplement
:-)
u nas jezior pod dostatkiem, codziennie możemy jeździc w inne miejsce, ale tam gdzie bylismy wczoraj jak na razie najbardziej nam odpowiada, bo nie ma takiego tłumu :-)


Pycha ale super foteckzi,mała jak ślicznie w sukeineczce wygląda,a nad jeziorkiem fajno też bym chciała,,,,może wyskocze kiedyś...
w imieniu Mai dziekuje za komplement :-) Ewcia ty byc chciała nad jeziorko, a ja nad morze, może sięzamienimy na jakis tydzień, bo jak już wyżej pisałam, u nas jezior pod dostatkiem :-)

Moje dziecko juz w basenie sie chlapie
ale ma fajnie, u nas na podwórku jest fontanna i dzieci tez mogły by sie trochę pochlapac, ale chyba popsuta :no::wściekła/y:


Dziewczyny w sobotę mam labę od maluszka idę na wesele:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
no to super :-) troche sie rozerwiesz, ja za 3 tygodnie też bedę sie bawić :-)



Pycha gdzie takie swietne jeziorko z plaza jest??? fotki super:rofl2:
Agatka woj. lubuskie, koło Dobiegniewa, jez. Osiek :-) i naprawde fajnie tam jest :-)
 
Pycha ja z checia sie zamienie nawet na dwa tygodnie,nad jeziorkiem spokojniej i tez plaza....
dobra ja zmykam z malym na plac zabaw troszke albo na zakupy,,,ale na ghodzinke bo za goracooooop..
miłego paaa
 
reklama
a moj maly od 30min spi, wstal dzis o 6..30:szok::eek: i juz byl taki wymeczony ze zasnoal w 2 min:szok: ja ogarnelam domek obiadek naszykowalam wiec mam luzy:-D

Wlasnie przed chwila tesc przyniosl mi wiadro sliwek:szok: co sie mu stalo na takim skwarze obierac sliwki......:szok: i jeszcze mi przyniesc:szok: chyba mu slonko porzadnie przygzalo bo on takich rzecy NIGDY nie robi:dull: nalezy do typu ludzi baaaardzo leniwych i tylko siedzialby przed TV:eek:
 
Do góry