reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sposoby na radzenie sobie z przeziębieniem i innymi dolegliwościami w ciazy

Ja polecam swojskie syropy z mlecza, z owocow czarnego bzu, z kwiatow czarnego bzu. U mnie pelny barek. Udalo sie skitrac do zimy. Jak ktos nie ma w domu mozna kupic w zielarskim a od maja zaczyna się sezon na syropy wiec polecam robic samodzielnie.
 
reklama
Cześć dziewczyny jestem z września i okropnie chora ! Emsi poleciła mi zajrzeć do was. Jestem bardzo przeziębiona dusi mnie kaszel i smarkam. W nocy nie mogę spać tak mnie dusi. Biorę syrop z prawoślazowy herbatę z miodem i lipa oraz syrop z cebuli czosnku miodu I cytryny. Czy wy też byłyście chore na takim wczesnym etapie ciąży ? Nic się nie stanie maluszkowi ? Już raz poroniłam nie chce drugi :(
 
Cześć dziewczyny jestem z września i okropnie chora ! Emsi poleciła mi zajrzeć do was. Jestem bardzo przeziębiona dusi mnie kaszel i smarkam. W nocy nie mogę spać tak mnie dusi. Biorę syrop z prawoślazowy herbatę z miodem i lipa oraz syrop z cebuli czosnku miodu I cytryny. Czy wy też byłyście chore na takim wczesnym etapie ciąży ? Nic się nie stanie maluszkowi ? Już raz poroniłam nie chce drugi :(
będzie dobrze :) ja też teraz po chorobie i nie tylko ja @marii19 ci sama powie, bo przeszła choróbsko i jest ok z bobo, szwagierka moją miała 40 stopni i urodziła zdrowe. Nie zamartwiaj się na zapas, byłaś u lekarza ?
 
będzie dobrze :) ja też teraz po chorobie i nie tylko ja @marii19 ci sama powie, bo przeszła choróbsko i jest ok z bobo, szwagierka moją miała 40 stopni i urodziła zdrowe. Nie zamartwiaj się na zapas, byłaś u lekarza ?
Dziękuję za odpowiedź. Tak byłam wczoraj osłuchowo nawet dobrze tylko lekkie szmery. Mam brać quixx grip. Jedna pani ginekolog poleciła mi syrop z prawoślaza mam jeszcze w domu tłuszcz z gęsiny i też się posmaruje.

@marii19 jak było z tobą ?
 
Cześć dziewczyny jestem z września i okropnie chora ! Emsi poleciła mi zajrzeć do was. Jestem bardzo przeziębiona dusi mnie kaszel i smarkam. W nocy nie mogę spać tak mnie dusi. Biorę syrop z prawoślazowy herbatę z miodem i lipa oraz syrop z cebuli czosnku miodu I cytryny. Czy wy też byłyście chore na takim wczesnym etapie ciąży ? Nic się nie stanie maluszkowi ? Już raz poroniłam nie chce drugi :(

Zostań w wyrku i sie wygrzej. Moja mam zawsze mówiła ze najgorzej to przeziębić chorobę.
Nic nie bedzie dzidziusiowi tylko sie dolecz porządnie i myśl pozytywnie [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry