reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

objawy 5 - 6 tydzień..

weronika91

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Styczeń 2017
Postów
39
cześć :)
w niedzielę dowiedziałam się ze zrobionych dwóch testów ze w końcu będę mamą <3 ( dodam, że staraliśmy się z mężem ponad dwa lata ). ostatnią miesiączkę miałam 10 grudnia czyli wychodziło by, że jestem w 5-6 tygodniu i mam pytanie czy któraś z was miała w tym czasie plamienie takie biało-mleczne czasami żółte, nie jest ono cały czas ale pojawia się kilka razy dziennie jak skończę robić siku.
Mam też taki nie ból brzucha ale czuję, że coś się dzieje , niby nie boli ale jakieś dziwne wrażenie, czy któraś z was tak miała? czy to normalne ?
To moja pierwsza i bardzo długo oczekiwana ciąża i pewnie panikuje, ale wolę się poradzić ;)
dziekuję za odpowiedź :)
 
reklama
No z tym brzuchem to takie bardziej jakby hm... napięcie bym to nazwała. .. I tak już zostanie do porodu tylko będzie gorzej ;D haha gratuluję!! :)umiesz jeszcze spać na brzuchu? Czy już niewygodnie? :)
 
reklama
tak śpie na brzuchu inaczej nie zasnę ;)
zastanawiam się jak to będzie, gdy już to będzie niemożliwe :/
No dlatego zapytałam. Ja tak około 10 juz nie mogłam bo bolało. . :/ a na tydzień po porodzie jak się przekulalam na brzuch to cieszyłam się jak dziecko. Ja tez inaczej nie umiem... przed Tobą wiele miesięcy spania na boku najlepiej lewym hehe :) kup sobie poduszkę Rogala ja sobie nie wyobrażam spania bez niej zwłaszcza koncowki
 
Do góry