reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, badania, usg

No na prenatalnych i na dzisiejszej wizycie wszyscy sie sklaniaja do dziewczynki, ale nozki ta moja fasolka zlozyla jeszcze raczka przyslonila no i nie wiadomo. Nastepna wizyta 13.02 wiec mysle ze juz wtedy bedzie cos widac ;)

Puki co wiem napewno ze bardzo ruchliwy ten moj maluszek, Pani doktor sama sie dziwila :)
 
reklama
Piękne mimi!

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
Adasza gratki kurde mam nadzieje ze to jednak nie cholestaza.

Justyna Zofia cudo u Ciebie tez chlopak.sie szykuje?

010igov35ye70zfx.png

Jeszcze nie wiadomo :-( na jednym zdjęciu można odnieść takie wrażenie ale to pępowinka :-) moja fasolka nie chciała nam pokazać co tam chowa hihihi następne badanie mam 20 tydzień , szkoda ze nie ma tutaj jak w Polsce :-( w Danii ma się tylko badania USG max 4 razy :-( dzieją miałam prenatalne i wyszły bardzo dobrze z czego bardzo się cieszę ... szkoda ze nie można wrzucać filmików tutaj mam taki piękny filmik bicia serduszka <3 pozdrawiam dziewczyny zdróweczka :-)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie jestem po wizycie. Będzie drugi chłopak.. :) coś czuję że będę namawiać męża na kolejne ... bo jak to tak bez córki :)
Z gorszych wieści to podejrzewa się u mnie cholestaze :/ ale mam nadzieję jeszcze ze to tylko zwykła pokrzywka ciazowa.. jutro badania.
A po czym stwierdzili cholestaze? Pytam bo ja miałam w 1 ciąży ale przy już wywoływanym porodzie i nic mi nie wyjaśnili co i jak.
Moje szczęście <3
ceec157d338b244ad6880743e9fe5178.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Piękne zdjęcia!

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
Mój Maluszek z dzisiaj.
Wymiary odbiorę razem z pappą, także nawet nie wiem ile ma cm...
Na dziś wiem, że żołądek uwidoczniono, pęcherz także, pepowina trzynaczyniowa.
No i NT takie jak na zdjęciu.
Dziewczyny czy mi się wydaje czy Maluszek ma jakoś tak malo miejsca?
 

Załączniki

  • IMG_20170119_151057.JPG
    IMG_20170119_151057.JPG
    576,8 KB · Wyświetleń: 103
Justyna Zofia tak wiem ze to pepowina zreszta na tym etapie jeszcze nic nie.musi byc ja patrze na nuba.Najwazniejsze ze dzidzus zdrowy:-)


Ewcia gratki:-) wydaje Ci sie .

010igov35ye70zfx.png
 
reklama
Ewcia wydaje Ci się, cudny maluszek!! Który masz tydzień teraz??

Gratki dziewczyny.

Adasza oby to nie to, choć wcześnie trochę? By już określać?
 
Do góry