reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dziewczyny u mnie ruchy sa juz naprawde mocne.Wlasnie sobie leze i Blanka szaleje.Wieczorem odczuwam je najbardziej.Poza tym mam taka ochote na pomarancze ze szok.Musze zjesc codziennie przynajmniej jedną:D
u mnie też:) a na pomarańcze mam jazdę od początku ciąży;) jedną jem i wieczorem pije sok z 1 lub 2 ;)

w57vyx8dubspq12k.png
 
reklama
Dziewczyny mam głupie pytanie.. Załapałam taką schize że dzidziuś jak się rusza to może się zakręcić w pepowine i udusić. Wiem że trochę głupie ale.. Nie czuję dziś małego i już mam dziwne wizję. Powiedzcie czy mnie tylko fantazja ponosi i to niemożliwe?
 
ja wieczorem mam epogeum, zaczynam oddychać ustami to wysuszac.sluzowke gardła i zaczyna mnie boleć, mam je strasznie podraznionych jeszcze po anginie i jak nie urok to sraczka. Wezmę zaraz wodę morska może pomoże.

Wionatq kobieto nie schizuj i nie wymyślaj takich dziwnych rzeczy.
 
Ja wiem ze mam tak że analizuje zbyt dużo bzdur ale dla mnie wszystko jest tak nowe że biorę pod uwagę wszystko. Bo czułam ruchy codziennie a teraz wczoraj były słabsze dziś wcale i oo.. Tym bardziej że czytałam kiedyś o kolizji pępowinowej ale nie wiem jak to jest dokładnie. Jestem straszna wiem.. :( ale to dlatego że się martwię noo..
 
reklama
Ja wiem ze mam tak że analizuje zbyt dużo bzdur ale dla mnie wszystko jest tak nowe że biorę pod uwagę wszystko. Bo czułam ruchy codziennie a teraz wczoraj były słabsze dziś wcale i oo.. Tym bardziej że czytałam kiedyś o kolizji pępowinowej ale nie wiem jak to jest dokładnie. Jestem straszna wiem.. :( ale to dlatego że się martwię noo..
A w którym jesteś tc? Zjedz coś słodkiego i połuż się na plecach.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry