reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Po 3 dniach suchych bulek mam ochote na wszystko. Teraz jem zelki. Kupilam tez truskawki. Najwyzej sie zarzygam po pachy :biggrin2:
 
reklama
Dzień Dobry .
Melduję się po sesji zimowej cała i szczęśliwa. Wszystko zaliczone.
Cały weekend w szkole dał popalić. Już odespalam popołudniu, teraz wrocilismy z pieskiem że spaceru . Piękne słonko i mrozik. ..aż mi lepiej.

Poczytalam Was! !
Współczuję wymiotow.Ja nadal mam " szarpanie" przy myciu zębów.owa wymiotowalam raz.
Mam jednak problem z zaparciami.
I z bólami plecow, ma któraś tak? ?A od tego Jeszce boli mnie biodro.
Jak siedzę w pracy. .boli a raczej ciągnie mnie brzuch.16 lutego mam lekarza- nie wiem czy nie pojde na zwolnienie.
Dość narzekania

Powiem Wam że dwa razy - wczoraj i przedwczoraj miałam wrażenie że dzidzia się rusza, leciutko jakby...aż zamarłam na chwilę. Było to jak już położyłam się do spania...ale czy to moje złudzenie? ?
 
Właściwie to może źle się wyraziłam, bo leczę stan zapalny spowodowany nadżerką, o :D 10 dni gynalgin. Nie cierpię tych 'dowcipnych' tabletek, cały dzień z wkładkami, ehh a co do samej nadżerki to po tej ciąży muszę z nią w końcu zrobić porządek, lekarze zwykle ją bagatelizowali no ale ileż można tylko ją podleczać co jakiś czas..
Ja po drugim dziecku mialam wypalana nie bolalo i mozna po 3 miesiacah zajsc w ciaze:) tez chyba z niej plamilam w drugiej ciszy
 
Witam was nie pisalam od czwartku bo mam okropne mdlosci wczoraj wymioty i bole glowy ehh apap tylko pomogl kiedy wam przeszly mdlosci??? Mi zaczely sie w polowie 6 tyg a dzis juz 2 dzien 12 tyg:/:/
Ludzie to jest jakaś epidemia [emoji3] Trzymajmy sie. Ja od 8 tygodnia. Mam teraz 10 i 2 dni i jest coraz gorzej. Jestem zdruzgotana życiem. Ciężkie jest życie ciążówek...
 
Ja dziś też kolejny dzień odwiedziłam kibelek - ko masakra! A szkoda, bo paszt był taki dobry.. Hehe ;p
Teraz wcinam zapragnione pestki z dyni, ciekawe na ile zostaną w brzuchu ;P
No i skąd macie truskawki?? Mrożone? Z czym jecie? [emoji14]
 
reklama
Dzień Dobry .
Melduję się po sesji zimowej cała i szczęśliwa. Wszystko zaliczone.
Cały weekend w szkole dał popalić. Już odespalam popołudniu, teraz wrocilismy z pieskiem że spaceru . Piękne słonko i mrozik. ..aż mi lepiej.

Poczytalam Was! !
Współczuję wymiotow.Ja nadal mam " szarpanie" przy myciu zębów.owa wymiotowalam raz.
Mam jednak problem z zaparciami.
I z bólami plecow, ma któraś tak? ?A od tego Jeszce boli mnie biodro.
Jak siedzę w pracy. .boli a raczej ciągnie mnie brzuch.16 lutego mam lekarza- nie wiem czy nie pojde na zwolnienie.
Dość narzekania

Powiem Wam że dwa razy - wczoraj i przedwczoraj miałam wrażenie że dzidzia się rusza, leciutko jakby...aż zamarłam na chwilę. Było to jak już położyłam się do spania...ale czy to moje złudzenie? ?
Mam problem z kręgosłupem. Dziś mi w miarę przeszło. Bolał mnie w odcinku piersiowym i lędźwiowym. Promieniowanie do nóg. Ponoć mięśnie przy kręgosłupie rozluźniaja się i szkieletu nie trzymają. Kręgi uciskaja na nerwy i masz babo placek. Mi strzyknelo jak strzepnełam pranie przed powieszeniem. Uwaga na gwałtowne ruchy!
Biodra ponoć rwą. Koleżanka mi mówiła
 
Do góry