reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Straw dzieki. O to mi chodzilo ze sie bardzo meczy przy tych baczkach zle sie wyrazilam. To tak sprobuje jak piszesz.
Rybko mi wody chluply takim strumieniem ze cala lazienke zalalam i 4 pary gaci zmienialam zeby w miare wygladac i dojsc do gabinetu lekarskiego(ale to bylo po zalozeniu cewnika faleja) ale drugie wody z tzw bieguna polnocnego tez poszly w duzych ilosciach naraz. Nie wiem co Ci powiedziec. Ktory masz tc?
Jak dobrze pamietam to Rybka jest w 33 tc
 
reklama
Cześć. Przepraszam, że się wcinam, jestem z lutówek 2017. Trafiłam do was szukając informacji o monitorach oddechu, dużo wśród was użytkowniczek tego sprzętu. Jakbyście mogły napisać mi parę słów o przenośnym Snuza. Jak się sprawdza, czy dużo fałszywych alarmów, czy dziecku nie przeszkadza itp. ? Z góry dziękuje.

To ja napiszę bo chyba tylko ja mam ;) dzieciom nie przeszkadza to na pewno, nie jest też jakoś uciążliwe zakładanie przy każdym przebieraniu, bo to naprawdę moment żeby założyć (ja go nie wyłączam, tylko daję wyżej nad brzuszek, żeby nie włączył się alarm i po zmianie pieluszki zakładam znów.
Co do fałszywych alarmów to na początku mogą się pojawić jak się źle zakłada i czujnik nie styka się z ciałem. U nas kilka razy się włączył jak maluchy miały dłuższą przerwę w oddechu - jak dobiegłam i szturchnęłam to był taki "wzdryg" i oddychały normalnie.
Ja jestem zadowolona. Tym bardziej, że jak monitor nie wyczuje oddechu to najpierw drga i najczęściej sam pobudza dziecko do oddechu i alarm się nie włącza - obserwowałam i to działa.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie drogie.700zł
Oj byle nie zapalenie oskrzeli bo z takim maluchem to szpital murowany:( zdrówka
Może kaszle bo powietrze suche w domu
Porozkładaj na kaloryferach mokre ręczniki
1487159811-aaaaaa.jpeg
1487159827-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
My właśnie przeszliśmy zapalenie oskrzeli, szpitala nie było tylko musieliśmy kupić sprzet do inhalacji. Super sprawa, 4 dni inhalacji i Szymek zdrowy :) za to zaraził mamusie i teraz ja zdycham

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Obiecałam że wyśle zdjęcia kącika Alana to wysyłam :) co prawda myślę jeszcze o jakiejś dekoracji nad łóżeczkiem no ale póki co jest tak:)
1487160910-aaaaaa.jpeg
1487160926-aaaaaa.jpeg
1487160934-aaaaaa.jpeg
1487160945-aaaaaa.jpeg
1487160952-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Śliczne , my już mamy obniżone całkiem łóżeczko bo Szymek już się chwyta szczebelkow i wstaje na nogi

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny znacie sie na inhalacjach? Bo lekarz przepisal Tymkowi Nebbud do nebulizatora, a ja wyczytalam ze to steryd i boje mu sie dac.
Po co mu steryd wziewny na ten kaszel od suchego powietrza.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Szymek też mial nebbud , pomaga bardzo szybko . A on jest po to żeby troszkę rozszerzyć organy które się jakby skurczyły . Bo jak świszczy to musi mieć coś na rozszerzenie

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tequila, ja tez sie boje go dawac ale dalam pol ampulki. Nie wiem co Tymek dokladnie tam ma od tego suchego powietrza. Ale jak mi powiedzial, ze jak nie dam to na wlasna odpowiedzialnosc, to dalam bo mialam juz przed oczami szpital, ze znow tam jeszcze trafi. A on nqprawde ma straszny ten kaszel. Dlatego Was pytam czy wiecie cos o tym leku.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja dawałam szymkowi 2 ml rano i wieczorem. Bardzo szybko mu przeszło , tylko nie wiem czy ci powiedział ale po każdej inhalacji z nebbudu musisz dać mu się napić żeby przeplukal usta , żeby nic tam nie zostało .

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry