reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Rybka kochana, będzie dobrze. Czekamy na info.
W sprawie sn, dziewczyny muszę przyznać że ja byłam w komfortowej sytuacji bo rodziłam wcześniej i była to ciąża naturalna. Także wiedziałam czego się spodziewać.
Nie było łatwo. A w kwestii nacięcia czy pęknięcia krocza - można tego uniknąć z odpowiednim przygotowaniem.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
O prosze moze jeszcze razem bedziemy mialy cc.
A czy mozesz mi napisac czy w tym szpitalu trzeba miec ciuszki dla dzieci czy ubueraja w szpitalne a swoje tylko na wypis. Bo u nas tylko na wypis.
A i jeszcze jedno ile osobowe sa sale po porodzie.
Przepraszam ze tak cie mecze tymi pytaniami
 
Husann może źle specyzowałam ja będę rodzić w gigancie, mi się zawsze to myli ;)

Rybka trzymam mocno kciuki, ale może to zwiększona ilość wydzieliny jaka może się pojawić w 32 tc, tak coś ostatnio czytałam
 
Ja dawałam szymkowi 2 ml rano i wieczorem. Bardzo szybko mu przeszło , tylko nie wiem czy ci powiedział ale po każdej inhalacji z nebbudu musisz dać mu się napić żeby przeplukal usta , żeby nic tam nie zostało .

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
My mielismy najpierw dawke 0,25 i ampulki po 2 ml. Dawalismy raz dziennie. Po 2 dniach dawalismy po 1ml nebbud+1ml soli fizjologicznej+5kropelek czegos na rozszerzenie oskrzeli. I to 3× dziennie.Tymek dalej kaszle ale mniej. Wlasnie czekamy na kontrole u lekarza.

My kupilismy nubilizator rossmax, model ktory ma w zestawie oprocz maseczek, smoczek dla niemowlaka i dziecko inhaluje sie przez ten smoczek. Ta maska dla niemowlaka byla ogromna.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O prosze moze jeszcze razem bedziemy mialy cc.
A czy mozesz mi napisac czy w tym szpitalu trzeba miec ciuszki dla dzieci czy ubueraja w szpitalne a swoje tylko na wypis. Bo u nas tylko na wypis.
A i jeszcze jedno ile osobowe sa sale po porodzie.
Przepraszam ze tak cie mecze tymi pytaniami
Ja tylko sugeruje się tym poniżej , ale powiem CI za planuje niedługo zadzwonić na oddział, pozatym mam tam znajoma polozna ktora tam pracuje, to wypytam i Ci napisze. O salach jak kiedyś bylam to nie były jednoosobowe; ale podobno był remont.Ale wszystkiego się dowiem ;)
Link do: Przyjęcie do porodu
 
To ja napiszę bo chyba tylko ja mam ;) dzieciom nie przeszkadza to na pewno, nie jest też jakoś uciążliwe zakładanie przy każdym przebieraniu, bo to naprawdę moment żeby założyć (ja go nie wyłączam, tylko daję wyżej nad brzuszek, żeby nie włączył się alarm i po zmianie pieluszki zakładam znów.
Co do fałszywych alarmów to na początku mogą się pojawić jak się źle zakłada i czujnik nie styka się z ciałem. U nas kilka razy się włączył jak maluchy miały dłuższą przerwę w oddechu - jak dobiegłam i szturchnęłam to był taki "wzdryg" i oddychały normalnie.
Ja jestem zadowolona. Tym bardziej, że jak monitor nie wyczuje oddechu to najpierw drga i najczęściej sam pobudza dziecko do oddechu i alarm się nie włącza - obserwowałam i to działa.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To ja napiszę bo chyba tylko ja mam ;) dzieciom nie przeszkadza to na pewno, nie jest też jakoś uciążliwe zakładanie przy każdym przebieraniu, bo to naprawdę moment żeby założyć (ja go nie wyłączam, tylko daję wyżej nad brzuszek, żeby nie włączył się alarm i po zmianie pieluszki zakładam znów.
Co do fałszywych alarmów to na początku mogą się pojawić jak się źle zakłada i czujnik nie styka się z ciałem. U nas kilka razy się włączył jak maluchy miały dłuższą przerwę w oddechu - jak dobiegłam i szturchnęłam to był taki "wzdryg" i oddychały normalnie.
Ja jestem zadowolona. Tym bardziej, że jak monitor nie wyczuje oddechu to najpierw drga i najczęściej sam pobudza dziecko do oddechu i alarm się nie włącza - obserwowałam i to działa.

Dzięki.
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry