reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Mamusie ktore byly na warsztatach mama wie u zawitkowskiego. Jak to bylo z rejestracja. Jak sie rejestrowalam to byl tylko 1 bilet a co z mezem? On tez moze wejsc na ten bilet?
Nie może. Pisałam do nich w tej sprawie, bo też się zapisałam i chciałam zabrać męża. Jeśli będą wolne miejsca,to tydzień przed warsztatami będzie można zarejestrować partnera.
 
reklama
Całe szczęście!!!!!! To dzisiaj tak się zaczęło z tymi wodami???

Ps. dziewczyny wy też tak chrapalyscie po koniec ciąży ?????
Tak dzisiaj dzisiaj ok południa ale zaczął mnie teraz bolec brzuch i plecy jak na okres wiec myślę że w tym tygodniu będzie cc bo wody dalej lecą i to takie koloru jasno czerwonego. Ja tez zaczęłam chrapanie podobno to normalne :)
 
Nie może. Pisałam do nich w tej sprawie, bo też się zapisałam i chciałam zabrać męża. Jeśli będą wolne miejsca,to tydzień przed warsztatami będzie można zarejestrować partnera.
Ale bezsens...musialam sie zapisac do innego miasta bo w moim nie ma warsztatow i bez meza nie dam rady dojechac...
A ciekawe byly te warsztaty?
 
Tak dzisiaj dzisiaj ok południa ale zaczął mnie teraz bolec brzuch i plecy jak na okres wiec myślę że w tym tygodniu będzie cc bo wody dalej lecą i to takie koloru jasno czerwonego. Ja tez zaczęłam chrapanie podobno to normalne :)

Rybko dobrze ze pod opieka jestes !!!![emoji110]

Atena Jasne ze chrapie Ja tez ,bo maz mi mowi ,to normalne dziecko naciska na pluca I wogole wszustko
Po porodzie przejdzie ;)
2bec1b2c645e6a1e460af2cdb2f377d5.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kobietki mam pytanie czy wy też tak miałyście bo ja od piątku mam kłucie po prawej stronie jak są zebra pod biustem. Nie mogę się ruszyć, zmienić pozycji, kaszlnac, smakach a nie wspomnę o kichaniu bo mam straszny ból jak by mi kto szpile wbijał z zebra. Najlepiej mi jest jak się nie ruszam. Skąd to może być bo zaczynam się niepokoić. Jestem w 27tc
 
Ostatnia edycja:
*** MAMUSIOWY KALENDARZ

21: natula - wizyta u gin prowadzącego ciążę
24: Butterfly1331 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
27: Rustynka - II badania prenatalne
27: Atena33 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
28: ambicja1987- wizyta u lekarza prowadzącego.
28. nieagatka - wizyta u gin prowadzącego ciążę

MARZEC

01: Katharina 203 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
01: BeataWarszawa - USG połówkowe
02: cytrynkaxxxx84 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
03: Jogo - I badania prenatalne
07: Butterfly1331 - III badania prenatalne
16: Peugeotka36 - wizyta z USG u gin prowadzącego ciążę

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisać !!!

Kiedy pojawią się nasze bąbelki <3

22.02.2017 - Mavi: Zoja
23.02.2017 - Kajka*89: Wojtuś
21.03.2017 - ma_rta: dziewczynka
26.03.2017 - nieagatka: Liliana
28.03.2017 - natula: Natalia
05.04.2017 - husann: Jakub
06.04.2016 - rybka14: Wojtuś & Piotruś cc
14.04.2017 - Peugeotka36: Nicole cc
18.04.2017 - Atena33: Wiktor
21.04.2017 - Lile: Łucja & Łukasz
14.05.2017 - Katharina203: Maja
15.05.2017 - Butterfly1331: Staś
22.05.2017 - cytrynkaxxxx84: chłopiec
19.06.2017 - ema51: chłopiec
07.07.2017 - BeataWarszawa: Kaja
17.07.2017 - Rustynka: Franio
08.09.2017 - Jogo: ???

22.08.2017 - ambicja1987: ???j
 
A ja bronie swego zdania ze cc na zyczenie to tak samo jak cc Po ivf ,? Bo jaka to roznica??? Nasza ciaza Po ivf przeciez taka sama jak inna !!!Nie rozumiem ....
chyba zaczynamy wszustkie sie stresowac bo czeka nas porod ;))) i wciaz drazymy ten temat sn czy cc ;)
Ale mamy przeciez mamusie Po sn i wszustko ok


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Zgadzam sie z tobą w 100%. Ciąża po in vitro jest taka sama jak inne i nie widzę tez wskazań do cc jeśli przebiega książkowo . Ale w sumie zazzdrosze możliwości wyboru . Przy 1 ciazy gdyby ktoś dał mi wybór to i tak wybrałabym SN ale teraz juz bym sie dłużej zastanowiła .
 
Kobietki mam pytanie czy wy też tak miałyście bo ja od piątku mam kłucie po prawej stronie jak są zebra pod biustem. Nie mogę się ruszyć, zmienić pozycji, kaszlnac, smakach a nie wspomnę o kichaniu bo mam straszny ból jak by mi kto szpile wbijał z zebra. Najlepiej mi jest jak się nie ruszam. Skąd to może być bo zaczynam się niepokoić. Jestem w 27tc
To nie jest normalne w ciazy wiec skonsultuj sie z lekarzem .
 
reklama
Tequila, jak chcesz kupic drugi nawilzacz ewoporacyjny, to kup Oskara ze Stadler Form. Wlasnie go podlaczylam, jest mega i wyglada super. Nie znalazlam zlej opini o nim. Same pozytywy, ja sie juz w nim zakochalam. A ..... i jest cichy[emoji6]
Mozesz zobaczyc na You Tube, Pani Gadzet go testowala[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry