reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Straw dzieki. O to mi chodzilo ze sie bardzo meczy przy tych baczkach zle sie wyrazilam. To tak sprobuje jak piszesz.
Rybko mi wody chluply takim strumieniem ze cala lazienke zalalam i 4 pary gaci zmienialam zeby w miare wygladac i dojsc do gabinetu lekarskiego(ale to bylo po zalozeniu cewnika faleja) ale drugie wody z tzw bieguna polnocnego tez poszly w duzych ilosciach naraz. Nie wiem co Ci powiedziec. Ktory masz tc?
 
Cześć. Przepraszam, że się wcinam, jestem z lutówek 2017. Trafiłam do was szukając informacji o monitorach oddechu, dużo wśród was użytkowniczek tego sprzętu. Jakbyście mogły napisać mi parę słów o przenośnym Snuza. Jak się sprawdza, czy dużo fałszywych alarmów, czy dziecku nie przeszkadza itp. ? Z góry dziękuje.
 
Rybko wody moga chlusnac w wielkiej ilosci, ale moze byc ich tez niewiele wiec lepiej dmuchac na zimne. Mi polozna mowila, ze od odejscia wod w ciagu 2h lepiej pokazac sie w szpitalu i niech to sprawdza...
Daj znac


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry