reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej dziewczyny
Ja po wizycie.
Wszystko dobrze[emoji1]
Nie mam zdjęcia niestety. Dr mówił że nie na czym się martwić. Pęcherzyk ładny i właściwy rozmiar jak na 5t5d. Kolejna wizyta za 2 tygodnie, i mnóstwo badań do zrobienia, także sporo kasy pójdzie.
Cieszę się bardzo ale będę spokojna dopiero jak zobaczę bijące serduszko[emoji173]️

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tak samo, a do 6 marca jeszcze tak daleko... Ale dam radę:)
 
reklama
Cześć. Ja po wizycie. 6/7 tydzień. Widziałam fasolinkę ale serduszka jeszcze nie więc mam podejść do mojej lekarki do szpitala w przeszły poniedziałek to mi usg zrobi. Tak się bałam a ona była super miła. Cieszę się, że znowu prowadzi mi ciążę. A najfajniejsze jest to, że mówię jej "pani doktor przy mojej skończonej 40 ryzyko jest większe". A ona na to: " ty masz 40 lat? Nawet 35 bym ci nie dała :) "Kobieta wie jak poprawić humor :-)
 
Alicja bardzo ci dziękuję za tego posta,to było bardzo miłe. :)
wisna widzisz,a tak się bałaś ;) Super,że wszystko dobrze. Masz fajną ginkę.
Ja jak na szpilkach. Najchętniej bym już poszła spać,ale pranie kończy się robić i młody jeszcze nie śpi. Ale przynajmniej zleci do jutra, do tej 8:30. :D
Dam wam od razu znać po wizycie. Także za chwilkę już naprawdę mykam spać. Dobranoc kochane.
P.S. Wy też macie takie popieprzone sny ostatnio???:szok:
 
Alicja bardzo ci dziękuję za tego posta,to było bardzo miłe. :)
wisna widzisz,a tak się bałaś ;) Super,że wszystko dobrze. Masz fajną ginkę.
Ja jak na szpilkach. Najchętniej bym już poszła spać,ale pranie kończy się robić i młody jeszcze nie śpi. Ale przynajmniej zleci do jutra, do tej 8:30. :D
Dam wam od razu znać po wizycie. Także za chwilkę już naprawdę mykam spać. Dobranoc kochane.
P.S. Wy też macie takie popieprzone sny ostatnio???:szok:
miałam , że dostałam krwawienia i po dzidziolku .... ale z małą też mi się okropne rzeczy śniły..
 
reklama
Dziewczęta a jakie miewacie te pierwsze objawy ciąży? Ja o swojej dowiedziałam się w ostatni czwartek z usg, teraz jestem w 6 tyg. Wstępny termin porodu 19 październik. Ja już chodzę taka senna i dosyć często pobolewa mnie brzuch... Ogólnie to bardzo teraz się wsłuchuje w swoje ciało, bo na pierwszej wizycie byłam w takim szoku, że nie dopytałam o szczegóły czy np. takie bóle brzucha są normalne itp. parę razy czułam lekkie skurcze i tak się będę zastanawiać do następnej wizyty, gdyż to moja pierwsza ciąża i pierwsze takie przeżycia :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry