reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Marii19, to super ten wasz ortopeda!! Genialny! Jak już na samą myśl o nim wszystko przechodzi :rofl2:

JustynaWM, no właśnie więcej jednak jest Tymonów. Na Tymoteuszów był boom kilkanaście lat temu. A teraz Tymony na topie.
 
A ja wczoraj zrobiłam makaron kokardki z brokulami i szynka w sosie smietanowym i jakoś mi tak średnio smakował, ale mój P się zajadal, zostało na dzisiaj a mi tak już podjeżdża że nie tkne tego. Co dziwne, bo od początku ciąży nie miałam żadnych problemów z jedzeniem nic mi nie smierdzialo a tu teraz takie jaja, no nic zrobię naleśniki :)
Ja mam poduche rogala i właściwie dzisiaj pierwszy raz w nocy poczułam jak mi się dobrze z nią śpi, bo wcześniej jakoś mi było obojętnie, nie potrzebowałam jej. Ale widzę że dobrze, że kupiłam :)

ckaik0s3ujrpy6g1.png
 
Wow mam wyniki, szczerze mówiąc myślałam, że będzie gorzej, przed badaniem babeczka pobrała mi krew i poglądowo sprawdziła glukometrem, na czczo było 102mg !
Z wyników laboratoryjnych na czczo 78mg/ po 1h 155mg/ po 2h 152mg
Jak myślicie jest ok? Ostatni przedział na granicy normy? ale ogólnie szok jaka różnica w porównaniu z glukometrem...
Ważne że tydzień mojej dietki przyniósł rezultaty bo ostatnio miałam 101mg z krwi na czczo :)
 
Ostatnia edycja:
A mnie dziś odwiedziła szwagierka pogadalysmy dobrze ze zdążyłam posprzatac teraz siedzę odpoczywam głową mnie boli od tego wiatru jeszcze mam odebrać córkę koleżanki wiec za chwile 3 dzieci będzie mi szalalo. Ja mam obiad ze wczoraj wiec z głowy dziś
 
reklama
Do góry