reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Apropo prawa jazdy to zdecydowanie ulatwienie. Ja mam od 18 rz a jezdze od 19 moze. Jakos tak. Jak narazie jestesmy wierni jednej marce - audi. I juz mam 3 samochod trj marki tylko nowszy model. Sprawyje sie ok :) nie narzekamy.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny,
@dzasta.o współczuję zalania i nerwów. Wina of kors po stronie sąsiada! Może nie będzie źle i wystarczy zamalować? Rodziców 4 razy sąsiad zalał i tylko plama była.
@dona1710 witaj :) ja z granicy śląskiego z opolskiem :)
@Patysia152 @Itta87 zdrówka dla dzieciaków. Cholerne zęby :/
@kotomiś jupi podglądałaś malucha z samego rańca :) moja córka ujawniła się dopiero w 24 tygodniu....Może następnym razem się pokaże.
@klusek daj potem znać jak negocjacje. A ma jeszcze gwarancję?
@dzag82 już tak jeździsz z tym pasem? Zaraz się wybieram to wypróbuję.
@Hola77 my też marzymy o synku....w pierwszej ciąży bardzo byłam rozczarowana. Ktoś może tego nie rozumieć, ale mi też było przykro...Dalej czekamy na potwierdzenie ale już się pogodzilam że druga baba będzie. Przytulam Cię mocno :-*

Przepraszam że tak wybiórczo dzisiaj.
Zmykam na zakupy. Muszę ten balsam kupić bo mnie swedzi wszystko. Na piersiach już mam rozstępy (albo się poprzednie uwidoczniły) na brzuchu nic, więc lepiej smarować.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję dziewczyny za życzenia zdrowia. Wychodza te zebiska w bólu potem leczenie ból wyrywanie też... po co to komu.
Ja jestem w 17 tygodniu i tez srednio z ruchami raz poczylam dwa kopniaki i tyle.
Ale ze schiza poczekam do 20 tyg bo jakby nie bylo bucha to ja mam spożywczego oczywiście :-D
 
Hola współczuję że tak to odebrałaś.Ja jestem zaspokojona jeśli chodzi o płeć bo zawsze marzyłam o 2 córeczkach które mam.Mąż bardzo pragnie synka więc niech się i jego marzenie spełni ale równie dobrze może być dziewczynka i się ucieszę.Dziewczynki są słodkie.
Podobno masaż pleców nie wskazany w ciąży przynajmniej taki profesjonalny.
Dzasta.o i co duże straty macie?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Odnośnie płci...
Żona mojego kolegi Słowaka chodziła do ginekologa który swój sprzęt do usg nazywał Mercedesem. Gdy w czasie porodu zamiast Laeili okazał się Leo, kolega z różowym wózkiem poszedł do niego i powiedział, że to raczej Trabant a nie mercedes :-D:-D:-D;)
 
reklama
Do góry