reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Jestem dobrej myśli ale z powodu złych doświadczeń boje się cieszyć. Miałam być mamą listopada 2016 ale...

Teraz nie mam niepokojących objawów więc jestem pełna nadziei.
Większość z nas ma swoją historię niepowodzeń ciążowych.
Ja np starałam się 5 lat. Dopiero dzięki in vitro zaszłam w ciąże. To moja pierwsza ciąża i cieszę się, ale cały czas się trochę boję...
 
reklama
Większość z nas ma swoją historię niepowodzeń ciążowych.
Ja np starałam się 5 lat. Dopiero dzięki in vitro zaszłam w ciąże. To moja pierwsza ciąża i cieszę się, ale cały czas się trochę boję...
Zdaje sobie sprawę, że nie jestem jedyna ale strach pozostaje. Chodź z tyłu głowy już uśmiecham się do maleństwa ;)
 
Witam nowe mamusie :)

Co do nauki języka obcego, ja gdy wyjechałam do Grecji, uczyłam się języka od zera. Nie znałam ani jednego słówka :D Udało mi się jednak skończyć szkołę języka greckiego. Mieszkałam tam prawie 8 lat. Mówię, czytam i piszę płynnie. Tylko co mi z tego.. los wrócił mnie do Polski. Więc pozostaje jedynie satysfakcja hehe
 
@kasia1234512345
@basiulka9
Witajcie pewnie ze możecie!!

@Magda u nas na Majowkach 2013 była jedną dzieczynka która też długo się starała potem pierwsza próba in vitro UDALO SIE dzieczynka ma teraz 4 latka za niedługo ;)) a wiesz co było dalej? Po urodzeniu tej pierwszej zaszła jakimś cudem naturalnie w drugą ciążę dzieczynka ma niecałe dwa latka teraz;) i teraz starają się o trzecie




...........:::::::7tydz i 2dni:::::::::..........
 
Dziewczyny kciuki za dzisiejsze wizyty <3!!! Dawać znać koniecznie!
Ja się mojej wizyty nie mogę doczekać. ;) jeszcze równy tydzień ;)

CHODŹCIE Z PARTNERAMI DO GINEKOLOGA ??????

...........:::::::7tydz i 2dni:::::::::..........
 
Dziewczyny kciuki za dzisiejsze wizyty <3!!! Dawać znać koniecznie!
Ja się mojej wizyty nie mogę doczekać. ;) jeszcze równy tydzień ;)

CHODŹCIE Z PARTNERAMI DO GINEKOLOGA ??????

...........:::::::7tydz i 2dni:::::::::..........
ja mam wizytę 15.05. Jeszcze tyle czasu.... Jak na razie to mój mąż czekał przed gabinetem. Ale w przyszłości na pewno będzie wchodził ze mną.
 
Ja na pierwszej wizycie byłam z mężem, na drugiej nie bo nie miał nam kto zostać z dziecmi ale stwierdził że jeszcze mało będzie i tak widać. I teraz na trzecią idziemy na pewno by zobaczyć to nasze wspólne 3cie serduszko bijące <3

...........:::::::7tydz i 2dni:::::::::..........
 
@kasia1234512345
@basiulka9
Witajcie pewnie ze możecie!!

@Magda u nas na Majowkach 2013 była jedną dzieczynka która też długo się starała potem pierwsza próba in vitro UDALO SIE dzieczynka ma teraz 4 latka za niedługo ;)) a wiesz co było dalej? Po urodzeniu tej pierwszej zaszła jakimś cudem naturalnie w drugą ciążę dzieczynka ma niecałe dwa latka teraz;) i teraz starają się o trzecie




...........:::::::7tydz i 2dni:::::::::..........
Bardzo i ja bym sobie tego życzyła. Może mężowi poprawi sie jakość nasienia a ja zacznę regularne owulacje.... Ale wiesz, słabe małoruchliwe nasienie + naturalna owu raz na kilka miesięcy nie sprzyjają naturalnemu zajsciu...
 
A i jeszcze jedno pytanie. BIERZE KTORAS Z WAS WITAMINE "D" w tabletkach?
I jeszcze jedno te dziewczyny które pisały że mimo witamin dla ciężarnych gdzie w składzie są foliany odpowiednią dawka 400, biorą dodatkowy czysty kwas foliowy też 400. W jakim odstępie te dwie tabletki zażywacie. Można te dwie naraz?

...........:::::::7tydz i 2dni:::::::::..........
 
reklama
Dziewczyny kciuki za dzisiejsze wizyty <3!!! Dawać znać koniecznie!
Ja się mojej wizyty nie mogę doczekać. ;) jeszcze równy tydzień ;)

CHODŹCIE Z PARTNERAMI DO GINEKOLOGA ??????

...........:::::::7tydz i 2dni:::::::::..........
Do tej pory chodziłam do kliniki, do lekarza, który przyjmował w godzinach pracy. Dopóki mąż nie był niezbędny to nie szedł. teraz pójde już do tego lekarza prywatnie (bo na ostatniej wizycie mi powiedział, że skoro jestem już w ciąży to problem niepłodności, przynajmniej teraz, mnie nie dotyczy) i umówiłam się na taką godzinę, żebyśmy mogli pójść razem. Mąż też chciałby posłuchać serduszka.
 
Do góry