reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

@pudrowaona5 Jesteś z Krakowa? W którym szpitalu chcesz rodzić? Myślałaś już? ;)

Niezły dzisiaj tutaj ruch :D ale dobrze poczytać mamy, które mają już jakieś doświadczenie :)

Ja dzisiaj odebrałam wyniki wczorajszego obciążenia glukozą, na szczęście póki co wszystko w normie :) :)
Jestem.jeszcze na tym nie myslalam zalezy gdzie bedzie przypisana polozna ktora wybiore do porodu;)
Ale mnie wkurzyl taxowkarz....wrrr burak i tepak sie zastanawiam czy wystosowac emaiala na nieg na skarge pogoda masakra..
I robi sie zimno


Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie jest osobny szpital polozniczy, tylko rodzace I ciezarowki tam chodza ;) jest jeden na cale wojewodztwo, niektore kobitki naprawde maja daleko, ja mam 40 km wiec nie jest zle, spokojnie dojade, bo spodziewam sie znowu ze bede miala wywolywany, I urodze w polowie listopada ;) moim dziecia sie nie spieszy :)
 
Co myslicie o takichbotulaczach? Ktoras korzystala? Zastanawiam.sie czy praktyczne :) bo dziecko wyglada w tym uroczo
1495628160-aaaaaa.jpeg
 
@sylwkaq90 jaka akcja z autem. Szkoda, że do tego doszło, bo tylko stres niepotrzebny.
Adapter do pasów naprawdę fajna rzecz, szczególnie na tak długie trasy :)

@nikuss3006 pisz nam wszystko co tam Cię trapi. Zawsze to raźniej razem ponarzekać i wylać z siebie zmartwienia.

Co do ślubu to niestety obrączka nie sprawia, że jest się super partnerem, matką/ojcem i nie gwarantuje szczęśliwej rodziny. Lepiej żyć w zgodzie, szacunku i miłości bez papierka, niż brać ślub na pokaz dla rodziny.
Zresztą babcia/ciocia/tata mieli swoją młodość i mogli ją przeżyć po swojemu. To Wasze życie i róbcie tak, abyście Wy byli zadowoleni :)
Mi się szykuje jutro lub w piątek podróż do moich rodziców, a to prawie 4 godziny jazdy. A nie mam adaptera niestety. Zobaczymy jak mi pójdzie.
 
Wlasnie sie dowiedzialam ze zwalnia sie mieszkanie w mojej kamienicy jest wieksze i na pierwszym pietrze. Bede do wlasciciela dzwonic zaraz czy mozemy je zobaczyc bo jesli mam wkladac kase w te w ktorym mieszkamy wolalabym te wieksze i tam zainwestowac...
To dzown szybko by ktos ci go nie zajol

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
mnie strasznie męczy jazda samochodem (jestem pasażerem ) czuje sie taka wytrzepana szczegulnie jak droga jest nierówna ☺

@oleczkaa_1987 a dziecko spało tylko w otulaczu nic więcej nie trzeba?
 
reklama
Do góry