reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Ból w krzyżu, ciągnie na nogę przeważnie lewą. Jak wieczorem położę się do łóżka, wstanie to katorga,nie jestem w stanie podnieść nogi żeby nie odczuwać bólu. Gin powiedział ze można paracetamol brać (ale do końca ciąży mam codziennie się znieczulać), oraz dodał, że takie są uroki ciąży :) i jeżeli boli na prawą nogę to układać się na lewym boku, macica się przesunie i będzie ulga. Chwile wcześniej byłam u rodzinnej i mówiłam o tych bólach. Napisała mi nazwę maści żeby kupić i wcierac, bo bezpieczna w ciąży. Pokazałam doktorkowi to powiedział, że ta maść przechodzi do krwioobiegu i może powodować wady płodu :/
Ja mam bole krzyza do bioder lekarz mi powiedzial ze mam brac paracetamol i nospe najgorzej w nocy boli tez prawy posladek a co dopiero pozniej:)
 
reklama
Ból w krzyżu, ciągnie na nogę przeważnie lewą. Jak wieczorem położę się do łóżka, wstanie to katorga,nie jestem w stanie podnieść nogi żeby nie odczuwać bólu. Gin powiedział ze można paracetamol brać (ale do końca ciąży mam codziennie się znieczulać), oraz dodał, że takie są uroki ciąży :) i jeżeli boli na prawą nogę to układać się na lewym boku, macica się przesunie i będzie ulga. Chwile wcześniej byłam u rodzinnej i mówiłam o tych bólach. Napisała mi nazwę maści żeby kupić i wcierac, bo bezpieczna w ciąży. Pokazałam doktorkowi to powiedział, że ta maść przechodzi do krwioobiegu i może powodować wady płodu :/
Mam tak samo... ból dosyć często jest nie do wytrzymania. Ginekolog zleciła mi że jeżeli nie zacznie przechodzić to mam się udać do rodzinnego po skierowanie do neurologa. Bo to może być problem z nerwami.
 
Mam skurcz BH [emoji15][emoji15][emoji15][emoji15][emoji15][emoji15][emoji15][emoji15][emoji15][emoji15][emoji15][emoji15]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Mnie też boli prawy pośladek. Myślałam że to dzidzia naciska na jakiś nerw, ale moja masażystka powiedziała, że to od kręgosłupa idzie. A ból jest straszny.
Co do otulaczy... Polecam nieco tańsza wersje, a mianowicie za duży pajac, związać rękawki, związać nogawki i mamy otulacz jak znalazł :)
 
Ja mam bole krzyza do bioder lekarz mi powiedzial ze mam brac paracetamol i nospe najgorzej w nocy boli tez prawy posladek a co dopiero pozniej:)
Boli strasznie, w poprzedniej ciąży miałam to samo,a w 6 miesiącu doszedł jeszcze ból spojenia łonowego - nie wiem co gorsze. Oby do listopada i będzie lepiej :)
 
Katia na wizycie wspomnij o tym lekarzowi, ja takie skurcze mialam od 13 tc i zaczela mi sie skracac szyjka...

13 czerwca mam wizyte u neurologa, napisze Wam co powiedzial na te bole. Lekarka rodzinna powiedziala, ze jak beda sie nasilac, to to jest wskazanie do cc...

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nigdy nie zawijalam noworodkow, bo nie wiedzialam o tym, zawsze przykrywalam.;) a teraz tak.mi sie tw otulacze podobaja, widzialam tez te duze pieluchy ale nie przypadly mi do gustu :)
 
reklama
Do góry