reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Powiem lekarzowi na pewno.

Właśnie u mnie Mala szalała, siedziałam w pozycji półleżącej i nagle poczułam charakterystyczna fale skurczu. Patrzę na brzuch a on przybrał kształt macicy i zrobił się twardy. Kilka głębokich wdechów i puściło.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Wydaje mi sie, ze troche za wczesnie na skurcze przepowiadajace. Takie skurcze, to raczej po 20 tyg.

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wiem czy to wam pomoze ale przy bolu bioder, zwlaszcza po nocy jesli bola, to polecam.wsadzac miedzy nogi.poduszke I tak spac cala noc, mi to pomaga.

Katia gratuluje skurczy hehe

Kaska do tego odczuwa sie dyskomfort I ja czuje wtedy dodatkoww parcie na pecherz ;)
 
Wydaje mi sie, ze troche za wczesnie na skurcze przepowiadajace. Takie skurcze, to raczej po 20 tyg.

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie jest za wczesniej, moge sie pojawiac w tym okresie, to calkiem normalne, ja mam.juz od kilku tygodni, w kolejnych ciazach pojawiaja sie szybciej. Jesli sa one bezbolesne I nie powoduja ze idzie rozwarcie itd. To spokojnie, warto jednak napomknac lekarzowi, bo wam tam w srodku sprawdzaja , wiec bedzie mogl to kontrolowac ;)
 
Nie jest za wczesniej, moge sie pojawiac w tym okresie, to calkiem normalne, ja mam.juz od kilku tygodni, w kolejnych ciazach pojawiaja sie szybciej. Jesli sa one bezbolesne I nie powoduja ze idzie rozwarcie itd. To spokojnie, warto jednak napomknac lekarzowi, bo wam tam w srodku sprawdzaja , wiec bedzie mogl to kontrolowac ;)

Dokładnie. Chyba nawet jakiś czas temu wstawiałas grafikę, ze od 15 tc mogą się pojawiać.

I potwierdzam - poduszka między nogami pomaga przy bólach kręgosłupa, bioder, spojenia


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
No wlasnie o tym pisze, ze nalezaloby sprawidzic czy szyjka nie skraca sie, bo mi skracala sie.

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mialam tylko takie bezbolesne skurcze, a mimo to nie bylo juz szyjki i rozwarcie na palec. Pierwszy skurcz ktory poczulam mialam 4 godziny przed urodzeniem Alanka.

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
ja nie mam jeszcze torby spakowanej ☺musze ją spakować
ja też czekam na potwierdzenie płci myśle że dowiem sie na usg połówkowym ☺ i będe kompletować wyprawke

a tak z innej beczki dziewczyny po usg prenatalnym te połówkowe usg będzie też składać sie z dwóch częsci ( usg + badania krwi )?
Jak odbierałem wyniki prenatalnych to mi powiedziano, że w 20 tygodniu jeszcze będzie usg w ramach tych badań. Była wtedy ze mną dziewczyna w 20 tygodniu na prenatalne i miała tylko usg.
 
Do góry