reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Czas faktycznie leci błyskawicznie! Poczekam do potwierdzenia płci w czerwcu i zacznę kupować rzeczy dla malucha. W lipcu mamy wakacje i ślub siostry, więc wydatków trochę będzie. Także pewnie sierpień będzie miesiącem szaleństwa :D

Za chwilę wchodzę w 17tc :szok:
Katia ja jutro zaczynam 5 miesiąc. To dopiero szok. Bo chyba 18 tydzień właśnie zaczyna 5 miesiąc. Przynajmniej tak wynika z tej stronki o tygodniach ciąży która tu wklejalam kiedyś. A mam zainstalowany Kalkulator tygodni ciąży i mi od tygodnia pokazuje już 5 miesiąc, czyli od 17-go tygodnia. Ale tutaj to już chyba błąd.
 
Katia na wizycie wspomnij o tym lekarzowi, ja takie skurcze mialam od 13 tc i zaczela mi sie skracac szyjka...

13 czerwca mam wizyte u neurologa, napisze Wam co powiedzial na te bole. Lekarka rodzinna powiedziala, ze jak beda sie nasilac, to to jest wskazanie do cc...

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
No to daj znac ja bylam u ginekologa ale moze tez wybiore sie do lekarza rodzinnego
 
Katia ja jutro zaczynam 5 miesiąc. To dopiero szok. Bo chyba 18 tydzień właśnie zaczyna 5 miesiąc. Przynajmniej tak wynika z tej stronki o tygodniach ciąży która tu wklejalam kiedyś. A mam zainstalowany Kalkulator tygodni ciąży i mi od tygodnia pokazuje już 5 miesiąc, czyli od 17-go tygodnia. Ale tutaj to już chyba błąd.

  • 1 miesiąc – od 0 do 4,5 tygodnia
  • 2 miesiąc – od 4,5 do 9 tygodnia
  • 3 miesiąc – od 9 do 13,5 tygodnia
  • 4 miesiąc – od 13,5 do 18 tygodnia
  • 5 miesiąc – od 18 do 22,5 tygodnia
  • 6 miesiąc – od 22,5 do 27 tygodnia
  • 7 miesiąc – od 27 do 31,5 tygodnia
  • 8 miesiąc – od 31,5 do 36 tygodnia
  • 9 miesiąc – od 36 do 40 tygodnia
 
Pytanie do mam posiadających już dzieci: kiedy przenosiłyście dzieci z łóżeczek do łóżek dziecięcych? I jakie to były łóżka takie z barierkami czy jakieś inne ?
 
Pytanie do mam posiadających już dzieci: kiedy przenosiłyście dzieci z łóżeczek do łóżek dziecięcych? I jakie to były łóżka takie z barierkami czy jakieś inne ?
Pieresze ok. 2lat, drugie wczesniej po roczku, mialy odrazu normalne lozka brz barierek. Z jednej strony sciana. Zdarzalo sie ze spadaly, do dzis im.sie zdarza ;)
 
reklama
Pytanie do mam posiadających już dzieci: kiedy przenosiłyście dzieci z łóżeczek do łóżek dziecięcych? I jakie to były łóżka takie z barierkami czy jakieś inne ?
Jakoś Ok. 2 roku życia, my kupiliśmy rosnące w IKEI z boczkami w części górnej i dolnej. Służą im do dziś, bo rozciągają sie do 2 m długości.

Córka ma takie:
Link do: MINNEN Rama łóżka, reg. dług./podst.szczeb, czarny - 80x200 cm - IKEA

A syna już nie widze w ofercie, ale drewniane :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry