reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Rwa kulszowa? A bola cie plecy i biodra bo ja normalnie to juz nie wiem co mam robic
A czy masz jakas wade postawy? Pytam bo mnie boli kregoslup w odcinku lędźwiowym i z racji powiększającego sie brzuszka,ciagnie kręgosłup w tym miejscu do przodu ( tzw.pogłębiona lordoza) co powoduje ucisk kręgów na nerwyci boli mnie cholernie prawe udo z przodu. Pomaga tylko leżenie plackiem na plecach z podniesioną lewą nogą. Stwierdził to fizjoterapeuta na wczorajszej wizycie. Miałam te bóle rownież w pierwszej ciąży ale wtedy mówiono że to ucisk macicy na kręgi....

A rwa kulszowa to największy nerw w ciele który biegnie z tyłu nogi począwszy od pośladka. Jest to ostry,nagły ból i od razu ci zgina nogę ( przymajmniej u mnie tak było). Zwala.z nóg dosłownie i zdarza się podczas ciąży.
 
Ja juz po.
Dzidzia rosnie ksiazkowo.
Badanie gin, badanie usg docipne by zobaczyc blizny po cc i usg przez brzuch.
Trzeci chlopak bedzie [emoji3]
Będzie łatwiej bo już wiem co i jak z chlopakami. :)
Dostalam rowniez skierowanie na usg polowkowe. Po 35 roku tez z Nfz sie należy. I za miesiac badania krwi moczu hbs, tsh.
To że nie czuje ruchow to normalne. Mlody ma sporo miejsca wiec się nie dobija.
Bóle mam w miejscu blizn po cc. Ale tylko czasami.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Jedyna kobieta w domu. Jak królowa :)
 
Powiem lekarzowi na pewno.

Właśnie u mnie Mala szalała, siedziałam w pozycji półleżącej i nagle poczułam charakterystyczna fale skurczu. Patrzę na brzuch a on przybrał kształt macicy i zrobił się twardy. Kilka głębokich wdechów i puściło.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Nigdy nie miałam, dobrze wiedzieć jak to wygląda. Wczoraj tak się zastanawiałam czy to u mnie nie jest twardniejacy brzuch, bo jakiś taki dyskomfort czułam i tylko się macałam czy nie twardy.
 
  • 1 miesiąc – od 0 do 4,5 tygodnia
  • 2 miesiąc – od 4,5 do 9 tygodnia
  • 3 miesiąc – od 9 do 13,5 tygodnia
  • 4 miesiąc – od 13,5 do 18 tygodnia
  • 5 miesiąc – od 18 do 22,5 tygodnia
  • 6 miesiąc – od 22,5 do 27 tygodnia
  • 7 miesiąc – od 27 do 31,5 tygodnia
  • 8 miesiąc – od 31,5 do 36 tygodnia
  • 9 miesiąc – od 36 do 40 tygodnia
O proszę jak pięknie. Dzięki Ewa.
 
Ja juz po.
Dzidzia rosnie ksiazkowo.
Badanie gin, badanie usg docipne by zobaczyc blizny po cc i usg przez brzuch.
Trzeci chlopak bedzie [emoji3]
Będzie łatwiej bo już wiem co i jak z chlopakami. :)
Dostalam rowniez skierowanie na usg polowkowe. Po 35 roku tez z Nfz sie należy. I za miesiac badania krwi moczu hbs, tsh.
To że nie czuje ruchow to normalne. Mlody ma sporo miejsca wiec się nie dobija.
Bóle mam w miejscu blizn po cc. Ale tylko czasami.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Fajnie że wszystko dobrze. Gratuluję synka.
A to ze względu na bóle miałaś sprawdzane blizny po cc?
 
reklama
Do góry