reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Ja właśnie chciałabym sama wszystko wiedzieć, oczywiście pomoc mamy i innych kobiet w rodzinie jest bardzo pomocna, ja jednak obawiam się, że będę coś takiego źle znosić dlatego chciałabym sama wiedzieć co jest najlepsze dla mojego dziecka i jak mam to robić. Bardzo nie lubie gdy ktoś mi mówi, że coś powinnam robic tak i tak, narzuca swoje zdanie a niestety kobiety które juz mają dzieci uwielbiają narzucać swoje zdanie czy co gorsza krytykować, że coś się źle robi.
Ostatnio ciągle słysze "dobre rady" i strasznie mnie to denerwuje a wiecie jakie kobiety są wrażliwe w momencie gdy urodzą pierwsze dziecko. Chcą dla niego najlepiej a gdy słyszą ciągłą krytykę to naprawde mocno uprzykrza macierzyństwo :(

Dlatego mam nadzieje, że tutaj od Was uzyskam dużo pomocnych rad :)
Mam tak samo. Ciśnienie podnosi mi sie na samą myśl o tych radach, zwłaszcza od jednej znajomej która nawet nie ma dzieci;)
Przez pierwsze dwa tygodnie chyba nikogo nie zaproszę nawet, odkryję wszystko sama:)
 
reklama
Muszę się Wam troszkę pochwalić:p narzekałam w poprzednim poście na drażliwe ostatnie dni a dziś na koniec dnia miły akcent. Od jakiś 2 tyg.próbowaliśmy kupić córce rower ( pierwszy po biegowym) ale słaby tu wybór. Tylko auchan lub carrefour a tam po 1 rowerze. Byliśmy nastawieni na wydatek 320 zl. A na olx pustki w naszej okolicy bynajmniej. I dziś pojawiło się ogłoszenie. 30 km od nas,mąż pojechał z córką i kupili za stówkę. Już młoda jeździła. A ja dzięki zaoszczędzonym 2 stówkom już buszuje po necie w poszukiwaniu poduszki ciążowej i innych

Świetnie, dobre wieści :)
 
@Mycha07 ja zamierzam wejść do pokoju syna jak tylko się wakacje zaczną ... ale nie będzie zmiłuj [emoji6]

Mam haremki, troszke na mnie za krótkie i są takie na teraz ... a ja myślałam, ze to ciążowe są [emoji848]

Co do piesków moj ma na szczęście włosy nie sierść ale straszny lizus i się właśnie zastanawiam jak to będzie jak dzidzi w bujaczku np będzie leżało ... będzie startował do lizania jak nic [emoji4]

Ja dziś lody na zmianę z truskawkami ... No masakra nie mogę się oprzeć [emoji7]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Mój też taki luzus lakomczuch i się śmieje do mojego męża że u nas to będzie jak w tej reklamie pedegree:D jak tata karmi dziecko i idzie po ręcznik a jak wraca to dziecko jest czyste a pies się oblizuje. Już to widzę u siebie
 
Hejka, w końcu po pracy i mogę odsapnac ;)
Nie próbuje nadrobić doczytać dzisiejszych postów, bo to kilkanaście stron, więc pewnie prędzej zasnę i znowu nic nie napiszę...
Katia współczuję z tą zmywarką, wiem co przeżywasz bo moja popsuła się w ubiegłym tygodniu. Już od kilku tygodni dawała sygnały że coś jest nie tak, nie chciała się uruchomić, musiałam włączać po 2-3 razy i w końcu działała, a w środę padła całkiem. Na moje nieszczęście męża nie było i czekałam do piątku. Niestety trzeba było odwieźć do naprawy i nadal muszę myć ręcznie:(

A ja jestem dziś zadowolona, bo poprzychodzilo mi kilka ubrań ciążowych zakupionych przez internet (m.in. 2 sukienki z Vubu) na które czekałam od ponad tygodnia i wszystko super, także mam się z czego cieszyć:)

Miałam jeszcze coś napisać ale oczywiście zapomniałam co, więc idę pod prysznic, a może potem uda mi się jeszcze doczytać
A przypomniało mi się... pisałyscie ostatnio że płeć może ulec zmianie, ciekawe jak to będzie u mnie, bo na prenatalnych lekarz powiedział że nie jest pewny ale może chłopiec, tydzień temu inna lekarka że na 80 % dziewczynka, ciekawe co wyjdzie u mojego lekarza w następną środę- aż boję się zapytać:sorry2:
 
A masz wersje ciążową ? Bo ja wysłałam męża i mam zwykle, bo twiedzi, ze tylko takie były. A ja mogę tylko przytaknąć bo nie wiem zupełnie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
na pewno ciążowe, z za szerokim pasem ciażowym nawet jak na moj duzy juz brzuszek... bo nie ma ten pas zadnej gumki, wiec nie mozna dopasować do siebie. Drugi minus to taki, ze materiał ani w 1% nie jest rozciagliwy..

oar89n7312bz9t17.png
 
Ja już w domku po wizycie i kolacji :)

Z dzidzią wszystko dobrze, waży prawie 190g, szyjka też w porządku, 39mm ;) i uwaga... będzie synek! :D tylko teraz mamy problem z imieniem haha :p
Lekarz kazał też odstawić już duphaston, także biorę do końca to co mi zostało i finito ;)
Z gorszych informacji to fakt, że będę musiała za tydzień powtórzyć obciążenie glukozą bo podobno wynik na pograniczu. No ale nic.
Aha, no i umówiłam się na połówkowe na 19.06 :)
 
Ja już w domku po wizycie i kolacji :)

Z dzidzią wszystko dobrze, waży prawie 190g, szyjka też w porządku, 39mm ;) i uwaga... będzie synek! :D tylko teraz mamy problem z imieniem haha [emoji14]
Lekarz kazał też odstawić już duphaston, także biorę do końca to co mi zostało i finito ;)
Z gorszych informacji to fakt, że będę musiała za tydzień powtórzyć obciążenie glukozą bo podobno wynik na pograniczu. No ale nic.
Aha, no i umówiłam się na połówkowe na 19.06 :)
Gratulacje !
 
Chciałam posmarować brzuch na noc a tu taka niespodzianka - wysypka!!!!
Co to moze byc? Rano swędzial mnie brzuch ale nie bylo wysypki. Teraz nic nie swedzi a wysypka jest:errr: czytałam na szybko w necie i ogólnie piszą że wysypki w ciąży częsta rzecz i nieszkodzliwa dla zdrowia matki i dziecka ale może wy coś wiecie z własnego doświadczenia

Ps.jakiej wielkości plik jpg mogę tu załadować z komórki? Bo przycinam zdjecie i przycinam i ciągle plik za duży. Za chwilę tak przytnę że brzucha na zdj.nie będzie;)
 
reklama
Do góry