reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

O kurde to by było :) sama wiem, ze bym wariowala, ale zrób bo po co sie stresować, moze niepotrzebnie? I daj znac!
 
reklama
Ja wlasnie wczoraj dostalam okres.. a tez mi nie dobrze przed bylo na zapach. A moj do mnie "moze ty w ciazy jestes" bo ciazy tak mi smierdzialo wszystko. [emoji6]

Myslalam ze przy kp chociaz lato bez okresowe bede miala a tu lipa.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Po SN...
Dzisiaj tepmka spadła do 36,5 wiec chyba czekać tylko na okres ufffff

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
A zabezpieczacie sie ? Ja na tabletkach jestem wiec nie mam takiego strachu. Chociaz jeszcze mam 2 w planach [emoji4] ale chce sie chociaz z 5lat tym malym urwiskiem nacieszyc [emoji4]
1497612847-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wlasnie wczoraj dostalam okres.. a tez mi nie dobrze przed bylo na zapach. A moj do mnie "moze ty w ciazy jestes" bo ciazy tak mi smierdzialo wszystko. [emoji6]

Myslalam ze przy kp chociaz lato bez okresowe bede miala a tu lipa.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
ja nie kp a jeszcze nie dostalam :p
 
Ja tez nie kp, a okresu brak. Ciąży kolejnej nie planuje i tez trzeba by coś było pomyśleć o zabezpieczeniu:/ tylko nie tabletki.
 
reklama
Do góry