reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Ja mam taką ;)
1498120250-aaaaaa.png
 
reklama
Dziewczyny można jeść sery długodojrzewające? Na opakowaniu w składach jest tylko mleko. Nie napisali czy pasteryzowane czy nie...

Zjadłam jabłko, banana, kiwi, brzoskwinie i dalej jestem głodna [emoji87][emoji85]
 
@martula1985 sery wszystkie mozesz jesc o ile z pasteryzowanego mleka sa. Jak nie ma na opakowaniu to sprawdz na stronie internetowej danego sera. Tam moze byc wiecej informacji.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@coldold z tego co czytalam to wszystko poddane obrobce termicznej powyzej 70st jest okej bo zabija bakterie.

Mleko pasteryzuje sie w temp 70-85 stopni czy jakos tak.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Cześć kochane :) Ja od rana jestem jak zwłoki, poszłabym najchętniej spać ale za 2 godz. zakończenie roku u syna. No a o 16:00 nareszcie wizyta u gina i mam nadzieję że będzie wszystko w porządku. Czuję się jak na kacu, głowa mnie pobolewa od wczoraj wieczorem, zero siły. Marzę o tym aby nic nie robić tylko spaaaaać! No i w pachwinach mnie boli :/
 
Hej. Ja dziś od siódmej na chodzie. Byłam na badaniach lekarskich do pracy. Narazie załatwiłam jednego,jutro popołudniu kolejny a ostatni w poniedz. Koszmar.Choć teraz się zastanawiam czy w ogóle jest sens robić te badania? Chyba spytam w kadrach. Poinformowałam już wszystkich w pracy o ciąży tych ,którzy powinni wiedzieć. :-) Zareagowali fajnie. Gratulowali. Nawet kierownik. Będę tęsknić za moja ekipa. Część osób pisała,część dzwoniła. Fajnie. Mamy spotkanie w przyszłym tyg. Poszli mi na rękę,pozałatwiają zaległe rzeczy nawet za mnie. Dziś tylko do kadr z l4 jadę. Cieszę się,że już mam to z głowy wszystko,bo to jednak stresujące.
 
reklama
Do góry