reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

@AnetaManiak niby nie, bo na ulotce pisze, ze nie jest zalecany.Ale podobno dla tego, że te badania, żeby dopuścić lek do stosowania w ciąży są drogie.Duzo osób go bierze do 8 tyg.bo skok prolaktyny jest gorszy, bo można odrazu poronic.Raczej jak czytałam dzieci po nim rodziły się zdrowe.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
Wiesz raczej kobiety nie zgadzają się na stosowanie na nich nieznanych leków podczas ciąży. Dlatego też mało leków jest dopuszczalnych w ciąży. Ale sądzę faktycznie, że powinnaś bynajmniej aż do konsultacji z lekarzem dalej Go brać. Bo faktycznie możesz bardziej zaszkodzić odstawiając Go

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@SOMEONE gratulacje!

@alunia87 podbrzusze i okolice jajników często mogą pobolewać na początku ciąży, macica się rozciąga i przygotowuje na rośnięcie maluszka :) spokojnie, będzie dobrze. Jak już koniecznie chcesz coś brać to ja też radziłabym magnez :) on na pewno nie zaszkodzi :) mój lekarz akurat, podobnie jak pisze Aneta, jest raczej nie za bardzo za nospą-ja brałam końskie dawki magnezu :)
 
1500792629-aaaaaa.jpeg
Kreska jest trochę wyraźniejsze.Dzis 30dc, póki co nic się nie dzieje boli tylko co jakiś czas podbrzusze.Biore wtedy nospe i magnez, ale i tak się boje,że w każdej chwili zacznę krwawic[emoji20].

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje zobaczysz będzie dobrze kreska jest widoczna a to najważniejsze.
 
1500792629-aaaaaa.jpeg
Kreska jest trochę wyraźniejsze.Dzis 30dc, póki co nic się nie dzieje boli tylko co jakiś czas podbrzusze.Biore wtedy nospe i magnez, ale i tak się boje,że w każdej chwili zacznę krwawic[emoji20].

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
Kreseczka coraz bardziej widoczna[emoji4]
Bedziesz robila bete?
Musisz byc dobrej mysli. Co do nospy to ja uwazam tak jak dziewczyny mowia. Lepiej jej nie zazywac, a jesli juz to w jakis naglych przypadkach. Moj lekarz zawsze mi powtarzal, zeby nie brac tego zbyt duzo. Nawet teraz jak mam twardnienia brzucha to kazal brac wiecej magnezu, a o nospie nic nie mowil.

f2w3yx8d527fn6nf.png
 
Bete zrobie w środę,bo mam obecnie gości i nie chce się stresować nie potrzebnie.Bo jak by było coś nie tak to by im było głupio,a tak jakoś nie myślę o tym [emoji3].Na szczęście podbrzusze juz nie boli tylko pić mi się cały czas chce.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bete zrobie w środę,bo mam obecnie gości i nie chce się stresować nie potrzebnie.Bo jak by było coś nie tak to by im było głupio,a tak jakoś nie myślę o tym [emoji3].Na szczęście podbrzusze juz nie boli tylko pić mi się cały czas chce.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
Ciążowa susza w buzi[emoji6][emoji6][emoji6]to tak jak Ja. I niczym prócz wody z ogórków kiszonych nie mogę się napić[emoji39][emoji39][emoji39]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry