reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Ja to samo. Bardzo lubię gotować, ale mam czasem takie dni, ze mi się nie chce (szczególnie teraz), wtedy R wraca po pracy i sam robi i nie tylko dla siebie, a dla mnie tez. Pretensje z tego tytułu? Nigdy. Jak chodziłam do pracy robił ten kto miał chwile i ochotę


85993e3koj7clzdz.png
Ostatnio mąż robił chilli con carne. Zawsze to ja robiłam, to był jego pierwszy raz, wszystko mu z łóżka tłumaczyłam co i jak i wiecie co? Zrobił lepsze niż moje [emoji85]
 
reklama
Ostatnio mąż robił chilli con carne. Zawsze to ja robiłam, to był jego pierwszy raz, wszystko mu z łóżka tłumaczyłam co i jak i wiecie co? Zrobił lepsze niż moje [emoji85]
O tak. Tak też gotujemy. Potrafią zaskoczyć hihi.

To teraz Mąż ma złotą łyżkę chilli.

Swoją drogą. . .nigdy tego nie jadłam.
 
O tak. Tak też gotujemy. Potrafią zaskoczyć hihi.

To teraz Mąż ma złotą łyżkę chilli.

Swoją drogą. . .nigdy tego nie jadłam.
Pyszne i też na ostro, Twojemu by pewnie zasmakowało ;) chociaż teraz K. zrobił łagodne, ale i tak było niebo w gębie :)
 
Ostatnia edycja:
@Lali mnie tez właśnie zaczęła bolec głowa. Nagle przestało padać, wyszło słońce, zrobiło się niemalże gorąco i jest efekt- szybka zmiana ciśnienia...masakra

Tez uwielbiam zapach kawy, pic nie muszę, herbaty nie koniecznie a w ciąży to już w ogóle, chyba, ze bawarkę- to jeszcze przejdzie, no i jedyne co z ciepłych wchodzi to kawa zbożowa i od czasu do czasu czekolada [emoji12] (od jakiś dwóch tyg)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Od kiedy jestem w ciąży to na pierwszym miejscu u mnie stoi kakao.[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co do Bon Prix (Ja kocham zakupy w necie) lubię spodnie i legginsy ich. Parę lat kupowałam. Fakt. Trzeba czytać opinie o danej rzeczy.
 
reklama
Nie uznaje mikrofalówki. Moj maz je wszystko co zrobię, a placki na zimno tez są dobre [emoji12] jakby spróbował na mnie się wkurzyć za coś takiego to chyba nie bylibyśmy razem...hmmm właśnie je polane syropem klonowym i jest zachwycony [emoji6]


85993e3koj7clzdz.png
Mój też wciąga zimne i nie marudzi[emoji38]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry