reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
R
A może któraś z was tak miała ?? opowiadajcie .... bo naprawdę już wariuje... :(
Pati ile tej krwi ze sluze . lyzka na dzien lyzeczka??
Moi. Zdaniem wszystko jest mozliwe takze głowa do gory. Nie zalamuj sie

Az musialam do Was napisac . farbuje sobie wlosy a Mezu robi pyszna kolacyjke

Ja zrobilam wlasnie ten test LH i nawet cienia cienia i mowie co jest..dziwaczne zawsze cos tam bylo widac i mysle ...inny test to moze faktycznie...ale po chwili tak go oglafam a na nim pisze HCG ......no zeszzz ..zamowilam lh na bank ehhbbhh takze sobie sprawdzilam
Dzis mnie kulo rano i teraz ciagiem i jutro po poludniu dopiero zrobię bo sklepy od 1pm :growl: hehe
 
witam się w sobotni wieczór, u mnie deszcz i ciemno...jeszcze na dodatek dzisiaj zmiana czasu to już całkiem będzie melancholijnie.. [emoji14]
dopadło mnie przeziębienie, i to akurat w płodne, ale nie biorę leków tylko odpoczywam. Tak właśnie zastanawiam się czy jest sens starać się dalej (14dc) bo to jednak osłabienie organizmu jest. Owulka jeszcze negatywna, zaraz idę zrobić test.
JA mialam grypke a staranka byly a dzisiaj mam 16dc :-) tak ze probuj jesli jest możliwość

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Moj chlop tez marudzi ze oczy bardziej sobie popsuje:p
Milo ze mnie tak pozytywnie znow przywitalas:*
Co do testowania to niewiem bo cykl ostatnio mialam 24dniowy a przewaznie mialam co 28 nawet do 32 dni. Mysle ze poczekam i nawczesniej bede testowac 12 listopada.
No to czekkam na info kochana oby sie udalo, tfutfutfu
 
R
Pati ile tej krwi ze sluze . lyzka na dzien lyzeczka??
Moi. Zdaniem wszystko jest mozliwe takze głowa do gory. Nie zalamuj sie

Az musialam do Was napisac . farbuje sobie wlosy a Mezu robi pyszna kolacyjke

Ja zrobilam wlasnie ten test LH i nawet cienia cienia i mowie co jest..dziwaczne zawsze cos tam bylo widac i mysle ...inny test to moze faktycznie...ale po chwili tak go oglafam a na nim pisze HCG ......no zeszzz ..zamowilam lh na bank ehhbbhh takze sobie sprawdzilam
Dzis mnie kulo rano i teraz ciagiem i jutro po poludniu dopiero zrobię bo sklepy od 1pm :growl: hehe


Kochana no u mnie było tak że przez dwa dni było bardzo dużo śluzu i krew w nim.... @ mam zawsze bardzo obfite .... to w porównaniu do tego to wiesz tak słabo..... a tak porównywalnie to do @ raz dziennie trzeba by było się zmieniać.... :D jejku a taką miałam nadzieję bo tak było miłoooo z mężusiem w tym cyklu .... i chyba nie ma co robić sobie nadzieje już .. :(
 
reklama
Do góry