reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Kochana no u mnie było tak że przez dwa dni było bardzo dużo śluzu i krew w nim.... @ mam zawsze bardzo obfite .... to w porównaniu do tego to wiesz tak słabo..... a tak porównywalnie to do @ raz dziennie trzeba by było się zmieniać.... :D jejku a taką miałam nadzieję bo tak było miłoooo z mężusiem w tym cyklu .... i chyba nie ma co robić sobie nadzieje już .. :(

Za skape na 1@ i ze byl sluz na dodatek.mam nadzieje ze u aciebie to to plamienie okoloowulacyjne jak pisze dziewczyny takze glowa do gory:):) ale jak masz wizyte to i tak idz

ZoskaToska tak:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bardzo bym chciala:)
A wiesz ze jakos tak teraz wierze ze sie uda,takie jakies moje przeczucie. Oby mnie nie zmylilo:p
W razie czego to i ja trzymam kciuki zeby przeczucie Cie nie mylilo, a zeby nie zapeszyc tfutfuuutfu

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
@Kasienka3b trzymam i ja kciuki :)

Dzień dobry dziewczyny!! :-)

Na podhalu zimno, wieje, i pada. Nawet nie mam dziś zamiaru z domu wychodzić.

Poł nocy znowu nie spałam. Jezu, mam nadzieje ze to jakiś objaw, nie zaczatki choroby psychicznej ;) oby do jutra!!!
 
Witam się w tą piękną deszczową niedzielę :eek:
Wczoraj mieliśmy pracowity dzień. Pojechaliśmy do mnie kłaść gładź na sufit i uzgodnione było, że na noc pojedziemy do M, więc testów nie wzięłam i oczywiście wyszła, że nocowaliśmy u mnie więc dupa z testowania dzisiaj. Skoro już tak wyszło to testuje na spokojnie we wtorek, bo planuję urlop, bo jutro rano do pracy a nie wiem jak zareaguję na wynik testu.
ONAONAONA mnie zabije bo ciągle zmieniam termin testowania :baffled:
Coś mnie ominęło? Ktoś ma dwie kreseczki?
 
Witam się w tą piękną deszczową niedzielę :eek:
Wczoraj mieliśmy pracowity dzień. Pojechaliśmy do mnie kłaść gładź na sufit i uzgodnione było, że na noc pojedziemy do M, więc testów nie wzięłam i oczywiście wyszła, że nocowaliśmy u mnie więc dupa z testowania dzisiaj. Skoro już tak wyszło to testuje na spokojnie we wtorek, bo planuję urlop, bo jutro rano do pracy a nie wiem jak zareaguję na wynik testu.
ONAONAONA mnie zabije bo ciągle zmieniam termin testowania :baffled:
Coś mnie ominęło? Ktoś ma dwie kreseczki?
Ha! Widocznie tak mialo byc!
 
Witam się w tą piękną deszczową niedzielę :eek:
Wczoraj mieliśmy pracowity dzień. Pojechaliśmy do mnie kłaść gładź na sufit i uzgodnione było, że na noc pojedziemy do M, więc testów nie wzięłam i oczywiście wyszła, że nocowaliśmy u mnie więc dupa z testowania dzisiaj. Skoro już tak wyszło to testuje na spokojnie we wtorek, bo planuję urlop, bo jutro rano do pracy a nie wiem jak zareaguję na wynik testu.
ONAONAONA mnie zabije bo ciągle zmieniam termin testowania :baffled:
Coś mnie ominęło? Ktoś ma dwie kreseczki?

Spoko, ja tez zmieniłam na 12.11:)

Ale wieje! Pogoda straszna. A dziś chyba jedziemy na groby zaświecić znicze...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry