reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Super ! Czyli razem się staramy :) wspomagasz się jakoś? Czy tak na luzie do tego podchodzicie?

A ta Kilnika jest z Białegostoku, kawałek mamy tam no i trochę kosztuje bo to prywatna Kilnika ale jeśli ten profesor nie pomoże to wybierzemy się właśnie tam :)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Niczym sie nie wspomagam. Podchodzimy do tego na luzie. Nawet nie wiem czy i kiedy mam dni plodnez bo jeszcze @ nie dostalam.

Trzymam za was kciuki[emoji4] i pojawiaj sie tutaj czesciej[emoji4]

iv09zbmhdpxevirr.png
 
reklama
Dziewczyny za wszystkie was trzymam kciuki - moje marzenie w końcu się spełniło i 8.01 urodził się mój długo wyczekiwany i wymodlony Synuś :)

Podchodzcie do starań na luzie, bo na wiele rzeczy w życiu niestety nie mamy wpływu :)
Każda z was w końcu będzie mamą :)

pozdrawiam :*
Kochana i Ty dopiero teraz się chwalisz?! Gratulacje! Niech zdrowo rośnie [emoji8][emoji8][emoji8]

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny za wszystkie was trzymam kciuki - moje marzenie w końcu się spełniło i 8.01 urodził się mój długo wyczekiwany i wymodlony Synuś :)

Podchodzcie do starań na luzie, bo na wiele rzeczy w życiu niestety nie mamy wpływu :)
Każda z was w końcu będzie mamą :)

pozdrawiam :*
Gratulacje [emoji3], niech zdrowo rośnie [emoji2].

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Kobietki.
Przyszle mamuski jak sie czujecie?? Pokazcie chociaz ostatni raz brzuszki:)
A ktos sie Tu jeszcze stara??
@xssenia gratulacje :)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeszcze się Turlam :) zobaczymy co przyniesie wizyta w środę :) oby Jeszcze zostać w dwupaku :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja byłam w piątek. Mały waży 2500g dużo nie przybrał, ale lekarz mówi, że dobry przyrost wagi. U Nas dzisiaj 34t4d także już coraz bliżej i coraz więcej stresu przed rozwiązaniem. Torba do szpitala spakowana. Ciuszki i kocyki pościele też przygotowane. Mąż będzie w przyszłym tygodniu tapetę zmieniał w sypialni pod małego. Także będziemy robić kącik. Bo wszystko kupione już mamy. No prócz materacyka do łóżeczka.
Dziewczyny do boju. Zobaczcie kolejny brzuszek zwolniony!!! Lada moment zwolnią się kolejne. Tylko brać byka za rogi[emoji12][emoji12][emoji12]

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry