reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Akurat tu gdzie mieszkam żeby iść do prywatnej kliniki muszę mieć skierowanie od gp. Poza tym takie typowe kliniki, że mnie przyjmą bez niczego mam 300km od siebie.
I no może w Anglii macie inaczej, ale u nas nie ma ginekologów. Dziewczyny na forach pytają i w kółko pojawia się post i każda Ci powie, że w naszej okolicy ginekolog jest w szpitalu. I to tak nieprzyjemny w obyciu że już lepiej do Polski latać.
Mnie z bólami odesłali z kwitkiem do domu. Nic nie zrobili.

Więc ja nie mogę nic dobrego póki co powiedzieć. W Polsce ciąża od początku była prowadzona o wiele lepiej. :)
No widzisz..A u mnie W 5tc Polski lekarz w Polsce powiedział że ciąży nie ma i to najprawdopodobniej nowotwór lub mam się szykować na ciaza pozamaciczna :laugh2:
 
reklama
No to serio zaczynam się cieszyć że w Londynie mieszkam :) tu idę z ulicy do obojetnie jakiej kliniki ( lub ewentualnie czekam jeden dzien) mogę tam zrobić wszystkie badania, mam wszystkich lekarzy łącznie z chirurgia plastycznym..
 
reklama
Do góry