reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Hej dziewczyny a się w miarę Ok czuje tylko muszę jesc co kilka godzin bo jak nie zjem to mnie mdli. W czwartek wizyta nie mogę się już doczekać boje się tylko ze serduszka nie będzie.[emoji853]


Będzie ♥️ tylko pozytywne myśli ja mam jutro badanie beta bo na dzisiaj już za późno było. Usg płodu mam na 14 marca, więc trochę jeszcze muszę poczekać. Szyjka macicy ok i śluz też mam ok.
Teraz trochę cierpliwości
 
reklama
Będzie [emoji813]️ tylko pozytywne myśli ja mam jutro badanie beta bo na dzisiaj już za późno było. Usg płodu mam na 14 marca, więc trochę jeszcze muszę poczekać. Szyjka macicy ok i śluz też mam ok.
Teraz trochę cierpliwości
Mamy podobny termin następnego usg. Ja mam na 15 marca. Muszę wtedy zgłosić się z kompletem badań. Lekarz powiedział że wtedy założy mi kartę jak wszystko będzie okej [emoji5].

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mamy podobny termin następnego usg. Ja mam na 15 marca. Muszę wtedy zgłosić się z kompletem badań. Lekarz powiedział że wtedy założy mi kartę jak wszystko będzie okej [emoji5].

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Ooo to fajnie to trzymajmy kciuki i trochę cierpliwości dla nas
 
Hej witam sie i ja mama październikowa. TP. Na 10.10.2018. Obecnie jestem w 7tc plus 5dni ciaza w sumie ok, chodz juz musialam zmienic staniki na wygodniejsze . Moja historia jest dluga, i co dziennie modle sie o to by moj maluszek byl zdrowy i silny. Pozdrawiam wszystkie mamy pazdziernikowe i zycze spokojnej ciazy.
 
Hej witam sie i ja mama październikowa. TP. Na 10.10.2018. Obecnie jestem w 7tc plus 5dni ciaza w sumie ok, chodz juz musialam zmienic staniki na wygodniejsze . Moja historia jest dluga, i co dziennie modle sie o to by moj maluszek byl zdrowy i silny. Pozdrawiam wszystkie mamy pazdziernikowe i zycze spokojnej ciazy.
Gratuluję :) Trzymam kciuki za Was :)
 
Gratuluję :) Trzymam kciuki za Was :)
Dziekuje. Bardzo sie boje bo pierwsza poronilam, niebylo ani zarodka ani serduszka, przeroslo cialko zolte, ciaza usuwana ponieważ samo nie chcialo sie ronic, nie ukrywam bardzo to przezylam. O te ciaze staralismy sie ponad 5 lat i wkincu w 6tc i 2dni zobaczylam najpiekniejszy widok czyli serduszko mojego maluszka.
 
reklama
Do góry